Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05

 Dzisiaj przeczytano
 11816 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Best Player-dlaczego napisy nie znikaja tylko caly czas sa na ekranie :) , L3ad3R 14/03/04 21:37
Chodzi mi o to ze w tym programie mam problem z napisami tego typu ze napisy zamiast znikac po chwili po tym jak juz ktos cos powie na filmie to one caly czas sa az do momentu gdy znow ktos cos powie i zmieni sie na nastepny napis :)
W vplayer niemam tego problemu
Ktos wiec konkretnie gdzie to przestawic w BS ?

|Athlon 2.0@2.6|Asus A7N8X-X|DDR
512MHZ|R9800|160GB 8MB|SB
Audigy2|MX310|

  1. tutaj , Xavier 14/03/04 21:49
    narzedzia->opcje->zakładka 'opcje'->ukrywaj napisy po...

    "ja nie jestem agresywny - agresywność:
    jeden"

  2. ... , Auror 14/03/04 21:54
    Narzędzia -> Opcje -> Opcje:

    no i tam jest właśnie "opcja" :):

    Ukrywaj napisy po "x" (nominalnie jest chyba 4s ustawione) sekundach od wyświetlenia.

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

  3. no wlasnie ja mam to samo w bsplayerze , sawic 14/03/04 23:21
    moze ktos wie jak to poprawic ?
    jesli napisy w pliku maja czas ustalony jako od ktorej do ktorej ramki maja sie pojawiac to nie ma problemu
    jesli jest ustawione jako czas to juz sie nie wygaszaja.
    pozatym ilosc sekund w skoku mam ustawione na 15, a i tak przeskakuje tylko o 2 sek.
    dziwne

    w kazdym razie pomimo tych bledow bsplayer jest dla mnie najlepszym odtwarzaczem do filmow.

    pozdrawiam

    1. mam ten sam problem , martinezz 14/03/04 23:39
      i nijak nie moge pojąć dlaczego tak jest :)
      Ale masz racje - BSplayer jest the best mimo tych bugów

      vaio fz11l

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL