Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 08:16
 » Kenny 08:15
 » abes99 08:07
 » PeKa 08:04
 » NimnuL 08:01
 » 247 07:59
 » Logic-3 07:51
 » ligand17 07:48
 » Pietka 07:47
 » steve 07:40
 » Druzil 07:38
 » DYD 07:34
 » JE Jacaw 07:33
 » Zbyl 07:31
 » marek_m 07:20
 » gromki_86 07:18
 » stas 07:15
 » AfiP 07:14
 » Miron 07:02
 » Dexter 06:55

 Dzisiaj przeczytano
 19527 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z hdd? , gumis 16/03/04 00:34
czy moze ktos juz widzial podobne objawy wie z czym to sie je?
oto one:
*świeżo sformatowania partycja po 1 lub 2 dniach pojawia sie jak niesformatowana
*ciągle jakieś błędy sys plików,tablic alokacji plików
*po scandisku na dysku c tworzą się m.in. foldery dir00001,dir00002itd. a jak próbuje się je usunąć to wyskakuje
"Nie można usunąć pliku. Błąd systemu plików (1026)
*przy próbie formac c:/q wyskakuje (po 5min zwisu) że nie ma dostępu do sektora rozruchowego (BOOT) i formatowanie anulowano
*znikaja pliki i poszczegolne programy tzn.foldery widac jako ikonki bez przypisanej aplikacji z której można plik otwierać!
Zaznaczam że dysk był na nowo partycjonowany,formatowany (partition magic) oraz że bootsektor został przeczyczyszczony (fdisk/mbr)
Może ktoś miał podobne problemy z tym modelem hdd jest to 80Gb WD Caviar 5400rpm
rady proszę słać na maila
dzięki

  1. WDClear i wsio od nowa... , Chrisu 16/03/04 00:40
    a formatowanie przydałoby się takie "traktorowate"...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. sprawdz go online !!!! , zorg 16/03/04 00:51
    http://support.wdc.com/dlg/onlinedlg.asp

    salsa merenqe bachata

  3. A dlaczego Format C:/q .... , bursta 16/03/04 23:48
    Podstawą pewnego formatowania jest formatowanie DOS-owe pełne. Kiedyś zrobiłem tak jak Ty i było sporo problemów, od tego czasu zawsze DOS-owe i nie mam kłopotów. Pozdro

    Browarek nalej w pucharek C(_)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL