Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 08:16
 » Kenny 08:15
 » abes99 08:07
 » PeKa 08:04
 » NimnuL 08:01
 » 247 07:59
 » Logic-3 07:51
 » ligand17 07:48
 » Pietka 07:47
 » steve 07:40
 » Druzil 07:38
 » DYD 07:34
 » JE Jacaw 07:33
 » Zbyl 07:31
 » marek_m 07:20
 » gromki_86 07:18
 » stas 07:15
 » AfiP 07:14
 » Miron 07:02
 » Dexter 06:55

 Dzisiaj przeczytano
 19556 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dynamiczny podział łacza internetowego w sieci , Zajkos 16/03/04 14:22
Mamy SDI, może bedzie neo, ale sa spryciarz e któzy lubią korzystać z p2p, co przy takim słabym łaczu blokuje całą sieć.
Jak zrobić dynamiczny (i inteligentny) podział łącza na serwerze (na razie jest na BSD)?
np. żeby dzielił po równo miedzy kompy, które aktualnie potrzebują internetu a nie sztywno po 1/5 łącza?

  1. to co potrzebujesz to... , Holek 16/03/04 14:33
    shaperd - wpisz w google to znajdziesz;)

    Pod BSD nie przejdzie, ale kazdy inny linux i jest OK

    "...here I am on The Road again..."

    1. da sie to zrobić na fdd? , Zajkos 16/03/04 14:43
      czy istnieje jakas dyskietkowa minidystrybucja linuxa, która bedzie współpracować z Shaperd?

      1. chyba nie... , Holek 16/03/04 14:46
        sam shaperd to kilkanascie kb - a na dodatek potrzebuje cbq w kompilowanego w jadro... te 1,44 mb moze nie wystarczyc

        "...here I am on The Road again..."

  2. .:. , Shneider 16/03/04 14:40
    postaraj sie o zrobienie priorytetow. dla www i poczty wiekrzasc, a reszte na koncu. :)

    oraz ograniczenie uploadu. do 2-3kb/s na urzytkownika i bedzie git.

    .:: Live at Trance Energy ::.

  3. Kupić routerek z dynamicznym podziałem pasma po IP , adje 16/03/04 15:00
    a nie po wątkach. Nawet w najtańszych tego typu urządzeniach można na to trafić, np. w dlinkach DI614+ tak jest. W wielu podobnych też.

    "Nasze namiętności często stają się
    naszym nieszczęściem." (Zygmunt Freud)

  4. na fdd chyba się nie zmieści, ale , michol 16/03/04 16:27
    na jakimś małym HDD napewno
    Freesco+Justice reszte sobie znajdziesz ;)

  5. zajrzyj tutaj , Deus ex machine 17/03/04 01:25
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=22113254 - moze Ci sie spodoba

    "Uti non Abuti"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL