Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36
 » metacom 10:34
 » Demo 10:32
 » DYD 10:28
 » Star-Ga-T 10:23
 » ham_solo 10:21
 » krismel 10:18
 » 247 10:15
 » Carat 10:15
 » Magnus 10:15
 » marek_m 10:14
 » Visar 10:07
 » XepeR 10:07
 » Fight 09:59
 » Kenny 09:57
 » TheW@rrio 09:57
 » cVas 09:56
 » Hitman 09:51
 » Kool@ 09:44

 Dzisiaj przeczytano
 24123 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Tasma termoprzewodzaca obustronna klejaca - gdzie kupic ?? , bajbusek 17/03/04 00:41
Doszedlem do wniosku, ze klejenie radiatorow chocby na mosfety czy NB/SB to porazka wiec interesuje mnie tasma klejaca dwustornna termoprzewodzaca - czesto dolaczana jest do zestawow z radiatorami - mnie interesuje sama tasma - gdzie kupic i zeby nie byla jak z 4max.com.pl 2 cm szeroka !!

Jakies namiary na sklep, najlepiej z Łodzi albo e-sklep, ktory nie wysyla przedmiotow po 5 zeta kurierem za 50 zeta ;)

  1. "...i zeby nie byla jak z 4max.com.pl 2 cm szeroka...".. ..a jaka?.. , GregorP-Redakcja 17/03/04 00:45
    j.w.

    ..No tears to cry, no feelings left,
    this species has amused itself to
    death....

    1. szersza... nie tasma , bajbusek 17/03/04 09:54
      jak na 4max.com.pl tylko powiedzmy zeby mozna bylo cos z tego wyciac - nie musi byc od razu A4 ale 2 cm ??? Jak przy pomocy takiej tasmy przykleic radiator na grafe albo na mostki ??

      1. Raczej nie kupisz szerszej (a już na pewno nie u nas), bo nie byłaby to wtedy taśma, , GregorP-Redakcja 17/03/04 13:12
        a plastry termoprezewodzące..
        ..zreszta możesz przecież nakleić kilka rzędów obok siebie..
        ..właściwie, to nei widzę w tym problemu..

        ..No tears to cry, no feelings left,
        this species has amused itself to
        death....

        1. dobra myslalem o "plastrach termoprzewodzacych" , bajbusek 17/03/04 14:10
          a nie chce laczyc tasmy - zawsze bedzie krawedz polaczenia gdzie nie bedzie prawidlowo cieplo odprowadzane i to sie mija z celem wtedy :((

          1. nie przesadzaj , myszon 17/03/04 17:19
            odprowadzanie ciepła ci się pogorszy na krawędzi? nawet tego nie zauważysz. Jak nie chcesz łączyć taśm to zostanie ci tylko klejenie. Dlaczego nie chcesz przykleic? Są dobre kleje termoprzewodzące np. takie jak zalman dodaje do radiatorów na NB

            1. a co bedzie , bajbusek 17/03/04 23:33
              jak plyta padnie - jak odkleje radiator ??? A co jezeli zostana slady ???

              1. Jeśli prawidłowo użyjesz kleju, to po oderwaniu radiatora nie będzie śladu.. ..chipsetu.. , GregorP-Redakcja 17/03/04 23:43
                ..choć to nie reguła.. ;)
                Czujesz w sobie żyłkę hazardzisty?..

                ..No tears to cry, no feelings left,
                this species has amused itself to
                death....

                1. czuje , bajbusek 18/03/04 09:27
                  juz jednego zalmana przykleilem ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL