Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36
 » metacom 10:34
 » Demo 10:32
 » DYD 10:28
 » Star-Ga-T 10:23
 » ham_solo 10:21
 » krismel 10:18
 » 247 10:15
 » Carat 10:15
 » Magnus 10:15
 » marek_m 10:14
 » Visar 10:07
 » XepeR 10:07
 » Fight 09:59
 » Kenny 09:57
 » TheW@rrio 09:57
 » cVas 09:56
 » Hitman 09:51
 » Kool@ 09:44

 Dzisiaj przeczytano
 23918 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Schemat sieciowki na Realteku 8139D / terminal , Tummi 17/03/04 02:43
Pytania z tych maniakalno-hobbystyczno-zwariowanych :D

Mam pelno dziurek w sieciowce, w ktore powinny byc wlutowane jakies elementy. Zaloze sie, ze gdzies WOL jest, nie mowie juz o brakujacych kondziolkach :D

Gdybym mial schemacik mojego realteka, moze cos bym wykombinowal (nie zebym sie nudzil, ale dawno nic nie modowalem hehe) :DDD Jesli macie, to podzielcie sie :D

A moze ktos ma zdjecia 'pelnych' sieciowek na rtl8139 - moze dojde co i jak :D

//////////////////////////////

Terminal.
Chce zbudowac sobie stacje bez hdd, cd, flop - wiem, ze potrzebuje sieciowki z boot romem albo boot rom - jesli ktos wie, skad taki wziac (kupic, za grosze), prosze o info.

No i sprawy praktyczne - jak to uruchomic? Mam server terminali pod win2k3, server dhcp - to wystarczy, czy jeszcze cos? Jak ze sterami wtedy? Bo rozumiem, ze praca w trybie graficznym wchodzi w gre, a nie txtowym :D Jesli ktos 'bawil' sie w budowe czegos takiego - prosze o kontakt :D
Efekt docelowy -> przekonanie sie jak to dziala :D oraz ew. player divx/mp3 bez napedow.

T.

www.skocz.pl/uptime :D

  1. wlasnie - ja tez bym z checia... , Holek 17/03/04 09:19
    terminal bez hdd z ktorego moge odpalic np. Xy pod linuxem - internet, GG...

    Albo inna sprawa - ghost po sieci - wrzucam plik na serwer (SMB, Novell...) i co dalej? jak 'zaciagnac' go z sieci?

    "...here I am on The Road again..."

    1. bootROM , mirkrup 18/03/04 00:03
      podstawa - już nie pamiętam, swego czasu pod Novellem 3.12 było to często stosowane - HDD były drogie, FDD zbyteczne, pamietam, że na Novellu wgrywało się obraz dyskietki startowej , ale co i jak dokładnie to już nie pamiętam :(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL