Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36
 » metacom 10:34
 » Demo 10:32
 » DYD 10:28
 » Star-Ga-T 10:23
 » ham_solo 10:21
 » krismel 10:18
 » 247 10:15
 » Carat 10:15
 » Magnus 10:15
 » marek_m 10:14
 » Visar 10:07
 » XepeR 10:07
 » Fight 09:59
 » Kenny 09:57
 » TheW@rrio 09:57
 » cVas 09:56
 » Hitman 09:51
 » Kool@ 09:44

 Dzisiaj przeczytano
 24122 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[tunery tv] czy można zarchiwizować układ kanałów w Winfast Deluxe XP PVR , ***dOUbLeDeCKeR*** 17/03/04 13:05
bo ściągnąłem nowa wersję i niestety się "wykasowały", trzeba dostrajać i nazywać jeszcze raz, co jest żmudne i pracochłonne.
Czy da radę jakoś to zarchiwizować jak np. w More TV ???

  1. a ta nowa wersja to ma coś fajnego? , Zajkos 17/03/04 13:11
    bo mialem zainstalowana i nic ciekawego tam nei było oprocz kiepawej obsługi telegazety, z której i tak nie chciało mi sie korzystac (używam DScalera). Natomiast o ile pamietam to ta nowa wersja nie maiął możłiwości wyłączenia kompa po nagraniu były tylko jakies dziwne opcje jak hibernate (która u mnie zawieszało kompa) czy logoff

  2. hmm , bor@s 17/03/04 13:20
    w rejestrze są zapamiętywane. Musisz pewnie jakąś gałąź wyeksportować do pliku *.reg

  3. w nowej wersji driverów , ***dOUbLeDeCKeR*** 17/03/04 15:13
    jest obsługa telegazety, ale przy instalowaniu driverów nie znika układ kanałów, a dopiero przy instalowaniu softu. A nowy soft tak z ciekawości zainstalowałem, właściwie nic nowego nie ma poza jakimś bajerem.

  4. Podepnę się , patinka 17/03/04 18:49
    Mam tą samą kartę i po instalce nowych driverów i softu przy nagrywaniu Divx/Xvid nie ma de-interlacingu (poszarpany poziomymi liniami obraz). U was też jest ten objaw, bo nie wiem co jest grane?
    Patryk

    1. nie , Zajkos 18/03/04 15:23
      u mnie nie wytępowały takie problemy. Może to wina kodeków?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL