Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36
 » metacom 10:34
 » Demo 10:32
 » DYD 10:28
 » Star-Ga-T 10:23
 » ham_solo 10:21
 » krismel 10:18
 » 247 10:15
 » Carat 10:15
 » Magnus 10:15
 » marek_m 10:14
 » Visar 10:07
 » XepeR 10:07
 » Fight 09:59
 » Kenny 09:57
 » TheW@rrio 09:57
 » cVas 09:56
 » Hitman 09:51
 » Kool@ 09:44

 Dzisiaj przeczytano
 23885 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

--> Pytanie ogólnie dotyczy modów do Half Life`a , spieq-Redakcja 17/03/04 16:42
Mody typu Counter-Strike, Day of Defeat czy też Condition Zero (to ten najnowszy, tak?) są sprzedawane jako komercyjne produkty (całkiem niezłe ceny...) z dołączonym HL. Mody te można też za darmo zgrać z sieci.
No i pytanie (chciałbym się po prostu upewnić) - czy cdkey uprawniający do gier netowych dotyczy moda czy samej gry matki?
O co dokładnie biega? Czy jeżeli będę mieć oryginalną wersję HL, cd-keya i ściągnę mody z sieci, będą one ze sobą współdziałać w sieci? W innym przypadku każdy mod to byłby inny cd-key, mam nadzieję, że tak nie jest.

Pozdrawiam niezwykle serdecznie.

To ja, ten słynny emotidestruktor.

[podążaj za Żółtą Taksówką...]

  1. CD-Key pasi zarówno do gry, jak i do modów. Kup HL-Generację, to dostaniesz dwa klucze.. , GregorP-Redakcja 17/03/04 17:13
    A Condition Zero to nei mod do HLa, tylko nowa, osobna gra - CSowy single
    player...CS:CZ jeszcze nie ukazał się oficjalnie..

    ..No tears to cry, no feelings left,
    this species has amused itself to
    death....

  2. Jest tak jak mowisz , Dhoine 17/03/04 17:15
    Placisz za HLa + CDkey. Mody sa darmowe i dzialaja na tym samym CDkey co HL (niewazne czy kupione, czy sciagniete za friko z netu).
    Wyjatkiem jest Opposing Force - ale to jest stand-alone, a nie MOD i to w dodatku oficjalny.

    Tak wiec majac 1 oryginalny CDkey, mozesz grac we wszyskite dostepne mody (CD, DoD, Sven, TFC, DMC, Specialists i setki innych). Co wiecej - kazda kolejna wersja i kazdy nowy MOD rowniez beda dzialac poprawnie na 1 CDkeyu.

    PS. Condition Zero - to chyba nie jest MOD do HLa. To raczej osobna, niezalezna gra. I tutaj pewnie bedzie potrzebny osobny CDkey. Poprawcie mnie jesli sie myle.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL