Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36
 » metacom 10:34
 » Demo 10:32
 » DYD 10:28
 » Star-Ga-T 10:23
 » ham_solo 10:21
 » krismel 10:18
 » 247 10:15
 » Carat 10:15
 » Magnus 10:15
 » marek_m 10:14
 » Visar 10:07
 » XepeR 10:07
 » Fight 09:59
 » Kenny 09:57
 » TheW@rrio 09:57
 » cVas 09:56
 » Hitman 09:51
 » Kool@ 09:44

 Dzisiaj przeczytano
 23923 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

(do fanow PES3) gral ktos juz w Winning Eleven 7 , chris_gd 17/03/04 16:53
jak niewtajemniczonych to jest japonska wersja Pro Evolution Soccer 3 (czyli najlepszej pilki na swiecie)

Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  1. nie tyle japońska wersja , Auror 18/03/04 08:48
    PES3 tylko PES3 trochę podrasowana ... (tak słyszałem)
    Właśnie dzisiejszej nocy skończyło mi się to ściągać ale jeszcze nie odpaliłem bo brak czasu (zaraz wychodzę do szkoły) i brak miejsca na hdd na instalację :)

    ale z tego co czytałem to dodali pare nowych "ruchó" piłkarzy, dynamizmu (szybsze podania i strzały), jakieś nowe stadiony, nowe drużyny i gra ma podobnież dużo szybciej chodzić w porównaniu do PES3 na słabszych maszynach.

    Dzisiaj to zainstaluję i powiem jak jest naprawdę :) Bo spotkałem się z opinią że jak się ma już PES3 to nie warto sięgać po W.Eleven7

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

  2. oj tu sie nie zgodze , chris_gd 18/03/04 10:52
    wedlug mnie to wlasnie Winning Eleven jest wersja podrasowana, tak bylo na psx-ie pes2 byl genialny i za jakis czas wyszedl winning eleven ktory byl tym samym ale z dodatkami, ciut lepsza grafa (choc tu nie bylo cudow bo to psx 1) kilka nowych trybow i pare ladnych sztuczek wykonywanych przez pilkarzy
    ps. nie wiem jak bedzie na piecu ale sprawdze dzisiaj wieczorem bo juz mam 68% z kiosku torrentowego

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. no a ja niby co napisałem??? , Auror 18/03/04 14:04
      nie tyle japońska wersja , Auror 18/03/04 08:48
      PES3 tylko PES3 trochę podrasowana ... (tak słyszałem)

      Ja to czytam tak: "nie tyle japońska wersja PES3, tylko PES3 trochę podrasowana" - może ten brak przecinka wprowadził trochę zamentu ...

      portnicki.com
      +++++++++++++
      portnicki@gmail.com

  3. moj blad , chris_gd 18/03/04 16:10
    faktycznie zle to odczytalem
    swoja droga sciagnalem juz i zainstalowalem i niestety poki co roznic nie widze, tylko menu wyglada inaczej (cos jak efekt lustra, wszystko jest po lewej stronie)

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL