Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 13:23
 » JE Jacaw 13:19
 » Nepomucen 13:18
 » Sebek 13:17
 » Guli 13:17
 » emigrus 13:12
 » Soulburne 13:09
 » Zbyl 13:05
 » leosh 13:03
 » dulik 13:02
 » Holyboy 13:02
 » elliot_pl 12:56
 » sigi 12:36
 » Wedelek 12:24
 » Venom79 12:22
 » KHot 12:13
 » GLI 12:08
 » malyy 12:07
 » ToM78 12:04
 » Wedrowiec 12:01

 Dzisiaj przeczytano
 30964 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

VMware Workstation (emulator peceta) pomoc pilnie potrzebna , chris_gd 18/03/04 13:30
znajomy doradzil mi abym zamiast Virtual PC uzywal ww. program, w sumie na starcie wyglada lepiej, wkoncu nie mam problemu ze startowaniem kompa z dyskietki badz z CD (co w Virtual Pc zdarzalo sie bardzo czesto, szczegolnie na nowszych wersjach) ale mam jeden problem przy tworzeniu nowego kompa jest pytanie o dostep do sieci i nie bardzo wiem co wybrac (screen z programu http://republika.pl/chris_gd/snap.JPG)
net mam z sieci osiedlowej, ip stale ale niestety wewnetrzne przydzielane przez DHCP (192.168.xx.xx), moze mi ktos poradzic co wybrac aby po instalce na wirtualnym pececie miec dostep do netu bo planuje tam wrzucic w98 se

Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  1. Ustawić NAT-a , BONUS 18/03/04 13:48
    Pozdro
    BONUS

  2. big thx , chris_gd 18/03/04 14:16
    pozdr

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  3. jesli chcesz uzywac swojego IP... , misial 18/03/04 14:59
    to na pewno nie NAT to nie bedzie dzialac. przed chwila sie
    upewnilem i nie dziala. lepiej ustawic na bridged,ale wtedy XP
    bedzie sygnalizowac konflikt IP.ale mozesz roznie dobrze dac
    jakis inny adr ze swojej sieci ;-) to na 100% dziala. i nie
    instaluj sobie najnowszej wersji chyba 4.0 vm bo sie niektore
    systemy nie instaluja (u mnie i nie tylko; RH 9.0 sie nie
    zainstalowal na starszej wersji bez problemow)

    1. chymmmm , BONUS 18/03/04 15:17
      edit->preferences->virtual network setings
      NAT - start (+zastosuj)
      DHCP -start (+zastosuj)
      (i jeszcze winipcfg/ipconfig/inne w zależności od zainstalowanego systemu)
      Pozdro
      BONUS
      A o problemach z instalką nie miałem problemów

      1. Trybi nawet proxy , BONUS 18/03/04 15:20
        mam autoryzację na proxy (na poziomie IP) i też można się z virtualnej dostać.
        Pozdro
        BONUS

  4. ale zawsze to mozesz zmienic po instalacji , misial 18/03/04 15:04
    niczemu to nie szkodzi. samemu mozesz poeksperymentowac :). kazdy z elementow da sie edytowac

  5. na razie instaluje dos+win3.1 :) , chris_gd 18/03/04 16:08
    pozniej biore sie za 98 se

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL