Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42

 Dzisiaj przeczytano
 56719 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Szukam kosmicznej gry. , Alonzo Vega 22/03/04 01:13
Witam. Pisze do Was poniewaz nie moge znalezc gry w ktora kilka ladynych lat temu mialem okazje pograc. Z tego co pamietam to byla to gra kosmiczno-ekonomiczna polegala na grze jedna rasa wybrana z posrod kilkunstu dostepnych i wlasnie z tego co najbardziej pamietam to na poczatku gry podczas wybierania konkretnej rasy wyswietlaly sie obrazki prezentujace jak dana rasa wyglada a byly to jakies obłoki wyglądające jak chmurki, jakieś rodzaje meduz, itp. i wyswietlaniu tych obrazow towarzyszyla przy kazdej rasie inna ciekawa muzyczka. A gra mniej wiecej polegala na rozwoju swoich ras i ich technlogii ktorej rozwoj mozna bylo obserwowac podobnie jak w Cywilizacji w postaci "drzewka" opracowanych juz technologii. Gra byla pod DOSa oferowala grafike SVGA. I to narazie tyle co moge sobie przypomniec. Moze ktos z Was bedzie wiedzial o ktora gre chodzi to bylbym wdzieczny za pomoc. Pozdrowionka.

  1. moze.. , radas 22/03/04 08:08
    Ascendency czy jakos tak to sie pisalo

    1. Tak, , havranek 22/03/04 19:54
      to na pewno było Ascedency. Bardzo fajna gierka w owym czasie. Dzisiaj bardzo podobne do tego jest Master of orion 3

  2. A moze to... , alienx 22/03/04 13:18
    A moze to Master of Orion 1...

    Bledy?? ja tu nie widze bledow :)
    dyslektyk

  3. Alpha Centauri , DmK 22/03/04 17:43
    Taki tytul mi chodzi po glowie, a swoja droga jest zrobiony bodajze przez Sid'a Mayera. Chociaz nie wiem czy ona juz pod winde nie byla

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL