Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42

 Dzisiaj przeczytano
 56701 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

możecie mnie oświecić co to za opcja spin down w nerodrivespeed? , el chupa 22/03/04 03:31
czy to jest czas hamowania płytki czy co i po jaką cholerę to się ustawia?

*homo homini lupus est*

  1. no mniej wiecej , Yorg 22/03/04 03:43
    okresla po jakim czasie bezczynnosci CD sie zatrzymuje - a po co?? Bo np gra sprawdza obecnosc oryfinalnego nosnika raz na jakis czas i nie ma sensu zeby naped chodzil caly czas = dluzszy czas zycia napedu oraz mniejszy halas.

    GG: 1706185
    lub komórka :)

    1. ok dzięki ale jak na mój chłopski rozum to opcje do ustawienia... , el chupa 22/03/04 04:39
      w tym programie są trochę na wyrost bo np.: 125ms to coś mało bo czy gra to czy film to zawsze występują większe czasy bezczynności, a już 32 minuty to też lekka przesada. oglądając film z czasem 125ms to wyjdzie niezła sinusoida prędkości w czasie. przestanie czytać- hamuje i zaraz będzie się rozpędzał bo brakuje mu danych. to powiedz mi jeszcze jakie są optymalne ustawienia tego wynalazku?

      *homo homini lupus est*

      1. co do optymalnych to juz nie powiem , Yorg 22/03/04 08:56
        bo nie wiem.

        GG: 1706185
        lub komórka :)

      2. Domyślne dla różnych napędów bywają od 4 do 30 sekund... , Kenjiro 22/03/04 15:23
        dla obecnych napędów - kiedyś to było kilka minut nawet, optymalnie to zależy jak ci działa napęd, jeśli jest głośny jak suszarka, to ustaw kilka sekund, jeśli cichy to więcej...

        pozdrówka
        Kenjiro

  2. podepne sie: dlaczego LG (8522b) nie reaguje na nastawy predkosci ? , Tomasz 22/03/04 22:31
    tylko zapie..... caly czas na max (no chyba, ze robi korekcje...) ? inaczej - jakim programem go spowolnic ?
    na Creativie mialem taki fajny przycisk, ktory spowalniaj CDka do 1/2 chyba, ale Creative sie zepsul (tzn,. tacki nie wysuwa)

    https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

    1. Hmmm... , DJopek 22/03/04 23:04
      Niektórych napędów niestety programowo nie da się spowolnić :/ Jedynie co Ci pozostaje to popróbować paru programów do spowalniania...

    2. możesz spróbować program CD Bremse ale gdzieś na forum czytałem ... , el chupa 23/03/04 00:43
      że inni też mieli problemy z LG bo nie chciał się programowo zwolnić. U mnie na liteonku chodzą oba progsy bezbłędnie.

      *homo homini lupus est*

      1. ni pomoglo...echhh , Tomasz 23/03/04 01:21
        jakos sie musze z tym pogodzic...

        thx

        https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL