Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42

 Dzisiaj przeczytano
 56717 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

monitor jaki brac? czym sie kierowac przy zakupie? , cp_stef 22/03/04 09:30
witam
zostalem dzis poproszony o "doradztwo" przy zakupie monitora
mam do dyspozycji oczywoscie malo pieniedzy a ma byc to najlepszy z moziwych moniitorw za 550 - 600 pln.
jakiemi kryteriami sie kierowac przy zakupie

-|- www.lokir.org/blog
-|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
polsku !

  1. kieruj sie sercem , blimek 22/03/04 09:37
    123

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  2. Hmmm... , DJopek 22/03/04 09:50
    Za taką kwotę trudno będzie coś wybrać dobrego, ale wiem że tego się nie przeskoczy, więc może zaproponuję:
    - NEC FE770 http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=3124
    lub
    - Samsung SyncMaster 753 DFX http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=937

    Trudno wyłonić lepszego - obowiązkowo musisz przy zakupie zobaczyć konkretny model i konkretny egzemplarz! Zdarza się że każdy świeci inaczej - pobaw się trochę w sklepie i wybierz ten który bardziej Ci pasuje...

  3. weź najlepszego Samsunga , Auror 22/03/04 09:51
    w tej cenie. Dobre monitory.
    Pisząc "najlepszego" mam na myśli o najlepszych parametrach (aby było 100Hz w 1024x768).

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

  4. Kieruj się głosem serca , Marcus 22/03/04 09:55
    A tam na poważnie to weź ten, który będzie miał największe odświeżanie. W zasadzie, jeśli to nie musi być monitor pod zastosowania graficzne, to na upartego nie musi być płaski. Takie jest moje zdanie - wolałbym na kulistym kineskopie z większym odświeżaniem. Wzrok mam jeden (w zasadzie dwa - lewe i prawe oko).

    Nie wolno niczego nie robić tylko
    dlatego, że nie można zrobić
    wszystkiego.

  5. AOC 17 cali Klr+ , P_M_ 22/03/04 10:20
    Za niecałe 550 zł. Obsługuje wysokie odświerzania, ale pamiętaj, że nawet droższe monitory przy 100 Hz odświerzania tracą ostrość, o czym była już mowa na boardzie :-( Przykre, ale prawdziwe.
    Co do zakupów. Serwis zwykle jest producenta, więc polecam sklep, w któym odpalą ci monitor. Zwróć uwagę, żeby miał dobrą geometrię, ostrość i takie tam.

  6. Kierować się oczami , PKort 22/03/04 14:39
    wybierasz ten egzemplarz, który najładniej świeci, nie ma problemów z geometrią i ma rozsądne parametry pracy. Ważne jest też OSD, gwarancja i to w zasadzie wszystko. Marką się nie przejmuj.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  7. dziekuje , cp_stef 22/03/04 16:49
    btw kupilem jakiegos Flatrona B
    za 620 pln
    klientka happy ja z glowy mam i jest wesolo

    -|- www.lokir.org/blog
    -|- telnet lokir.org 2300 <-- MUD po
    polsku !

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL