Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42

 Dzisiaj przeczytano
 56740 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Torrent] 99% i stop , m&m 22/03/04 17:42
mam w tej chwili 4 pliki po ok. 99% i dalej nic sie nie dzieje, wie ktos czemu?

  1. Hmmm... , DeathClaw 22/03/04 18:09
    ... Moze byc kilka przyczyn:
    1. Brak polaczenia z netem.
    2. Padl tracker.
    3. Nie ma pelnego zrodla, a peersy maja po 99% :).
    4. Nikt juz tego nie seeduje i nie ma peersow.
    Rozwiazania:
    1. Podlaczyc net :)
    2. Napisac do admina trackera.
    3. Poczekac lub znalezc kontakt z seedem i poprosic go o wystawienie pliku.
    4. Poprosic o reseed plikow.

    1. hmm , m&m 22/03/04 19:17
      1.net jest
      2. moze (ale inni ode mnie to sciagaja)
      3. moze
      4. moze

      chodzi o pliki star.trek.voyager.s01eXX.dvdrip.ac3.xvid-sfm.avi, jak ktos ma to niech seeduje :)

      1. Hmmm... , DeathClaw 22/03/04 19:35
        ... Podaj nazwe klienta i jaki komunikat Ci wyswietla (o ile wyswietla). Moze te informacje rzuca troche swiatla na Twoj problem.
        P.S. polecam forum na torrent.org.pl, takie problemy najczesciej tam znajduja swoje rozwiazanie.

        1. jak widzisz nizej napisalem , m&m 22/03/04 19:42
          ze wystarczylo zamknac i uruchomic torrenta (nova torrent), wczesniej chcialem tego uniknac bo czasem wywala pliki ale sprobowalem i jest ok

          dzieki Wam za pomoc

          1. Czasami... , DeathClaw 22/03/04 20:53
            ... najprostsze rozwiazania sa najlepsze.

            Pozdrawiam.

  2. probowales , Xavier 22/03/04 18:35
    zamknac i wlaczyc jeszcze raz? Powinno zadzialac a jak nie to innym klientem probuj

    "ja nie jestem agresywny - agresywność:
    jeden"

    1. sprobowalem teraz , m&m 22/03/04 19:41
      wlasnie i jednak ciagnie

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL