Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » cVas 23:41
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25

 Dzisiaj przeczytano
 488 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

mam problem ze skonfig. sieci na w98se , Nebuchadnezzar 22/03/04 21:36
mam kompik z w98se podpiety do domeny na w2k3 (kontroler domeny udostepnia internet) - wszystko dziala dobrze oprocz internetu na komputerze z w98se (kompy z w2000 wszystko ok). DNS dziala, pingi w LANie dochodza. Polecenie ipconfig na w98se podaje mi prawidlowe ip, maske natomiast info o "domyslnej bramie" jest puste mimo ze ip bramy jest wpisane, co jest? Zastanawia mnie dlaczego na tym nieszczesnym kompie z w98se mam dwa interfejsy sieciowe (mam tylko jedna sieciowke, bez zadnych modemow) eth:0 jest wyzerowany a eth:1 jest moja sieciowka z poprawna maska, ip i pusta brama domyslna

dupa na stołku, morda przy korycie...

  1. a netsetup wlaczales? , Tummi 22/03/04 21:47
    moze tutaj problem?

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. zmeczony jestem i... , Nebuchadnezzar 22/03/04 22:39
      nie moge Cie zrozumiec. Jaki netsetup?

      dupa na stołku, morda przy korycie...

      1. jak robisz polaczenie , Tummi 22/03/04 22:44
        win98-winxp (2k3 chyba tez... hm... tak), to na win98 musisz odpalic plik netsetup.exe - na flopa zgrywa go jakis tam kreator w xp, pod 2k3 nie wiem, bo wzialem raz ten plik z xp i zawsze mam pod reka na kazdej 98 :D

        Wynikiem dzialania jest dodanie 2 plikow do autostartu (w rejestrze), nazw nie pamietam i nie potrafie _dokladnie_ zdefiniowac co one robia, ale sa potrzebne - bez nich znowu widocznosc win98-xp (-2k3 chyba tez) znika :(

        Cos jeszcze mialem napisac, ale zapomnialem - nie wyspalem sie dzisiaj (pozdro Falcon hehe) :D

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

        1. polaczenie z ktorym mam problem... , Nebuchadnezzar 22/03/04 23:12
          robilem juz pare razy i nigdy netsetup nie odpalalem, wystarczylo tylko na kompie klienckim ustawic ip bramy, ip servera dns i smigalo. Faktycznie kiedys robilem na w98se=>w98se jak sie instalowalo ICS(internet connection sharing) to ten kreator wrzucal cos na dyskietke, ktora z kolei odpalalo sie na kliencie - raz to kiedys robilem i mi to nie wyszlo. Ale bez tego tez powinno dzialac. W tej chwili jak odpalic tego kreatora jesli udostepnianie polaczenia internetowego juz mam zainstalowane to nie wiem, moze pokombinuje. Drazni mnie ten brak ip bramy domyslnej.

          dupa na stołku, morda przy korycie...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL