Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » cVas 23:41
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25

 Dzisiaj przeczytano
 546 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

chłodzenie twardziela- z której strony? , el chupa 23/03/04 02:21
mam zamiar przystawić mu coolerek i nie wiem czy od góry czy od strony elektroniki? wydaje mi się że raczej to drugie bo silnik ale pewny nie jestem gdzie on wydziela najwięcej ciepła. jakoś tak równomiernie nagrzany. jeśli ktoś jest w temacie to proszę o uzasadnienie.

*homo homini lupus est*

  1. po bokach , elliot_pl 23/03/04 02:35
    sam mozesz sprawdzic termometrem

    momtoronomyotypaldollyochagi...

  2. po bokach , Bach 23/03/04 03:14
    najgrubsza scianka.

    ...Bach...
    "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
    żalowac ze sie nie grzeszylo!"

  3. mam wiatrak z tylu za dyskami , J@rek 23/03/04 07:03
    w koszyczku gdzie sa twarde dyski... owiewa dyski i przy okazji reszta powietrza leci w głąb obudowy i robi ruch powietrza... co tez pewnie wplywa na temperature wewnatrz obudowy.

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. i ja tak mam. , Chrisu 23/03/04 08:39
      chociaż sądzę że na temp wewnątrz wpływa nieznacznie, a to dlatego że wciąż chłodzone dyski się poprostu tak nie grzeją, a i owiewające powietrze z racji na niewielką powierzchnię dysku nie ma "czasu" się zbytnio nagrzać...

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

      1. grzeją się tak samo , myszon 23/03/04 11:12
        tylko ciepło jest stale odprowadzane do obudowy. A temp w budzie jest taka sama bo ta sama ilość ciepła do niej trafia. Zmiania się jedynie obieg powietrza - co moze wplynac na jakosc chlodzenia

    2. no tez tak mam , Bach 23/03/04 12:44
      wiatrak umieszczony z przodu obudowy umieszczony troche ponizej HDD. moge go wl/wyl i przy wlaczonym temperatura dysku spada o okolo 20 stopni. strasznie mnie to dziwi bo przykladajac reke prawie nei czuc podmuchu, w przednim panelu kompa nie mam otworow wiec on pobiera powietrze szparami w obudowie... a jeszli o chlodzenie po bokach... mysle ze najskyeczniejsze... jesli chodzi o wodne chlodzenie to tylko bok.

      ...Bach...
      "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
      żalowac ze sie nie grzeszylo!"

  4. .:. , Shneider 23/03/04 11:59
    Odp. gdziekolwiek.

    Wazne by nie zaburzalo przeplywu powietrza przez bude.

    .:: Live at Trance Energy ::.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL