Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09

 Dzisiaj przeczytano
 5124 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

[ot] pytania o uczelnie - zwlaszcza Gdansk , Szymon238 23/03/04 15:03
No wlasnie :) Idzie matura, a potem trza podjac wybor jakie studia. Najwiecej mysle o PG (najchetniej telekomunikacja) i tu rodza sie pewne pytania - czy wiecie moze od jakiej ilosci punktow za swiadectwo przyjmuja tam ludzi na eti na telekomunikacje? Wydaje mi sie ze poprzeczka jest wysoko postawiona, dlatego mysle tez o skladaniu podania na elektrotechnike - i tu tez mam pytanie od ilu punktow tam przyjmowali? Jeszcze jedno ogolne pytanie - czy znacie jakis adres/grupe dyskusyjna na ktorej mozna poczytac opinie ludzi na temat uczelni, ilosci punktow wymaganych aby sie dostac z konkursu na dany wydzial/kierunek , rodzaju egzaminu wstepnego?

¦iwa p±czki je ?

  1. Nie wiem jak w Gdansku , Curse 23/03/04 17:53
    ale z tego co plotka niosla to na elektronike i telekomunikacje w poznaniu trzeba bylo miec okolo 26 punktow (20 punktow z matmy + 20 punktow z fizy).

  2. ano jestem sobie na tym kierunku , Macioos 24/03/04 10:16
    tu sa jakies informacje dla kandydatow http://www.eti.pg.gda.pl/STUDIA/info2003.html - z tego co ja pamietam jak sie dostawalem na te studia to zeby dostac sie z konkursu swiadectw to musiales zdawac mature z fizyki, nawet jak zdales na 4 to miales szanse - inaczej mogles sobie tylko o tym pomarzyc. Jak jest teraz to sie nie orientuje.
    Mozesz poszukac tez czegos na www.szpieg.gda.pl w grupach dyskusyjnych...
    Generalnie jak nie jestes mocny psychicznie to nie polecam mojego wydzialu :)
    Powodzenia...

    OOoooo--- Wychodzac Z Wyzszego
    Poziomu Abstrakcji... ---ooooOO

    1. a poza tym to juz kiedys o tym pisalem , Macioos 24/03/04 10:26
      http://twojepc.pl/...hiwum.php?r=2003&id=53940

      OOoooo--- Wychodzac Z Wyzszego
      Poziomu Abstrakcji... ---ooooOO

      1. dzieki ! , Szymon238 24/03/04 13:00
        123 :)

        ¦iwa p±czki je ?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL