Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09

 Dzisiaj przeczytano
 5170 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Sieci komputerowe. , MłOdY 23/03/04 18:56
Mamy dwie sieci komputerowe:
1. Trzy komputery z kartami zwykłymi (skrętka) każdy podłączony do koncentratora.
2. Jeden komputer z kartą sieciową bezprzewodową (radiową).

I teraz najważniejsze, SDI do niego podłączony komputer (router) z dwoma kartami sieciowymi, jedną zwykłą podłączoną do w/w koncentratora, drugą bezprzewodową.
I teraz pytanie. Czy internet będzie działał na wszystkich komputerach????

Niech żyje i umacnia się policja
boarda TPC.

  1. .:. , Shneider 23/03/04 19:06
    Wszystko zalezy jak zostanie postawionty server. :)

    Ale wiekrzego problemu niema. mozna nawet z kart radiowych robic AP :)

    .:: Live at Trance Energy ::.

  2. hmm.. , humel 23/03/04 20:25
    to zalezy jaki system masz zainstalowany na kompie do ktorego bedzie wpiete SDI... jesli bedzie to wingroza to moze byc problem z udostepnianiem.. moge sie mylic..

    w przypadku linuxa dobrze ustawiona tabela routingu i bedzie smigac..

    **** HuMeL ****

  3. Podepne sie , Uncle 23/03/04 20:41
    moze zmacie jakies strony poswiecone siecia komp.? Potrzebuje zdobyc wiedzy teoretycznej .Dokladnie o roznych technologiach fast ethernet , gigabit eth, , Wirles Lan i roznych kombinacjach laczenia ,np . wszystko polaczone w jedna siec , jakie urzadzenia , kable itd.
    Pozdr.

    1. Odp , KoDa 23/03/04 21:55
      Uncle : 1: http://ethernet.internetdsl.pl/ 2: http://lanzone.koti.com.pl/index2.php Mysle ze znajdziesz na tych stronkach troche informacji.

      http://kordian.it

    2. uderz na priva ;) , PaszkfiL 23/03/04 23:09
      coś ci sprezentuje ;)

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

      1. ja tez! ja tez! , 0r8 24/03/04 12:02
        ja tez poprosze! :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL