Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:51
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23

 Dzisiaj przeczytano
 10254 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dlaczego po zainstalowaniu sterow Omegi na radka 9500 zniknely zalkadki , serf 23/03/04 20:41
z opcji zaawansowane? mial to ktos? jezeli tak to jak sobie z tym poradzic dodam jeszcze ze po pierwszym restarcie byly wszystkie po kolejnych jest juz tylko RadLinker. sys XP stery omega 2530 z gory dzieki za wszystkie wskazowki

always emotion is the future

  1. hmm.. , humel 23/03/04 21:20
    naturalnym byloby sprobowac odinstalowac stery, restartnac kompa, i zapuscic instalke jeszcze raz... jesli sytuacja sie powtorzy... to nie mam pojecia :) u mnie przy instalacji nie bylo zadnych problemow...

    **** HuMeL ****

    1. reinstalowalem sterowniki i nic , serf 24/03/04 07:11
      123465645

      always emotion is the future

  2. U mnie sie dzieje tak samo , turzol 23/03/04 21:40
    stymze na Catalystach 4.3. Po zainstalowaniu najnowszego RadLinkera znikaja zakladki opcji zaawansowanych....
    Cos chyba ten RadLinker ma buga

    trance addicted
    :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

  3. a sprzętową akcelerację masz ustawioną na full? , Maners 23/03/04 22:17
    bu u mnie na win2k3 po każdej instalacji sterów trzeba to ustawiać i dopiero wtedy pojawiają się wszystkie zakładki

    1. hmm , turzol 23/03/04 22:27
      tego nie sprawdzilem akurat bo wywalilem RadLinkera i zainstalowalem ponownie Cat 4.3 - ale dobrze wiedziec na przyszlosc - THX

      trance addicted
      :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

    2. full , serf 24/03/04 07:10
      .........

      always emotion is the future

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL