Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:51
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23

 Dzisiaj przeczytano
 10293 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

nie chcą sie zainstalować drivery do Radeona9500 pod XP, wcześniej był GF2MX400 Leadteka , Artaa 24/03/04 08:25
i to pewnie przez niego,
sytuacja komp ma 2 systemy operacyjne W98 i XP, był tam Winfast MX400, kolega kupił Hercules Ati OEM Radeon9500
i w Win98 po odinstalowaniu serowników i Winfoxa, zainstalowałem Catal4,3 i jest pieknie, pod XP
sterownik się instaluje i na koniec juz po skopiowaniu plików
wyświetla że nie udało się: Nieprawidłowe dane

Instalowałem róże Catalysty nawet Omegi, da się zainstalować wszystko (np Contrl Panel, Hydra)oprócz sterownika, CO ROBIĆ !!!

Czy w Win XP można tak jak w W98 skasować system.dat
i nainstalować na nowo Sytem z większością ustawień Program ów i Użytkownika (bo już mi brak innych pomysłów)

POMOCY


Czy

  1. moze to pomoze ;-) , w1lko 24/03/04 09:22
    http://www.servodata.com.pl/...tweak/nvcleaner.exe

    1. obawiam się że nie, bo to nie są detonatory, użyłem DetDestroyera i NIC , Artaa 24/03/04 09:30
      ale spróbuję

  2. Spróbuj zainstalować , PKort 24/03/04 10:08
    ręcznie przez aktualizację sterowników w Menedżerze urządzeń.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. to też robiłem ze 20 razy, dla róznych Catalistów , Artaa 24/03/04 11:04
      inne pomysły ??

      jak można usunąć informację o sprzęcie z XP bez rozwalenia
      go całkowicie?
      w trybie awaryjnym też się nie da wrzucić sterowników komunikat ten sam : Niepawidłowe dane

  3. hmmm , Karas 24/03/04 11:13
    proponuje jeszcze DriverCleaner2 z www.driverheaven.net Ja go zawsze uzywam i jeszcze nigdy nie mialem z nim problemu. Mozesz jeszcze ewent sprobowac wsadzic tego GF poznownie.Zainstalowac stery i usunac je jak karta bedzie jeszcze w komputerze. Potem w trybie awaryjnym uzyc programiku ,ktorego podalem i wtedy zobaczyc. Jak nic nie pomoze to format c: i po klopocie :PPP

    Conspiracy Theory...

  4. drivery usuwałem jak jeszcze był , Artaa 24/03/04 11:52
    spróbuje tego programu

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL