Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 04:37
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35

 Dzisiaj przeczytano
 14866 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

odpalanie gierek z amigi na PC , Zryty_Berecik 24/03/04 15:23
Witam
mialem dawno temu amige i jest pare gierek w ktore bym pogral lecz bawilem sie juz kiedys jakimis emulatorami ale cos mi nie wychodziło.
tez gdzies sie dowiedzialem zeby stare gry z amigi odpalac pod dosem ale tez mialem z tym problemy

prosze o pomoc tzn jakim programem i jak to zrobic
tzn odpalac gierki z amigi na PC
glownie chodzi mi o cywilizacje , Skidmarks , lost dutchman mine itp

  1. jedziemy: , Dhoine 24/03/04 15:35
    Civilization i LDM - mozesz pograc w wersje PCowe (do sciagniecia na www.the-underdogs.org czy staregry.pl).

    A co do gier AMIGOwych - polecam WINUAE.
    Potrzebny jest emulator, ROM i obraz gry. Konfiguracja emulatora jest prosta - aczkolwiek czesto kazda gra wymaga indywidualnego podejscia (ilosc i rodzaj RAMu, wersja KICKSTARTu, szybkosc procesora itd.).

    Jednak porzadne i szanujace sie serwisy z grami na AMIGE, oprocz obrazow samych gier, pozwalaja tez sciagnac gotowa konfiguracje do emulatora. Co rozwiazuje problem zabawy z ustawieniami.

    W razie pytan zapraszam na priva. W domu mam jakas dzialajaca wersje WINUAE ze wszystkimi niezbednikami. W razie czego - sluze wysylka.

    1. WinUAE rządzi :) , d-a-x 24/03/04 15:40
      zgadzam się z kolegą. :) pozdr.


      PS. a najlepszy bajerek to save state :D miodzio, zwłaszcza w gierkach bez save-ów.

      Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
      uciekam goń mnie!

    2. Rowniez sie zgadzam. , Mms 24/03/04 20:40
      Jedynie, aby niektore gry ruszyly, to trzeba cos zamieszac z ustawieniami WinUAE.

      Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL