Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47

 Dzisiaj przeczytano
 20930 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

W32.Welchia.Worm, jakiej "łatki" użyć żeby dziad się nie odradzał , zbiv 24/03/04 21:02
(WinXp) NAV2004 wykrywa go , usuwa.Dla pewności przeleciałem FixWelch.exe , nic nie znalazł , ale po restarcie systemu znowu upierdliwe virusicho się uaktywnia.

...

  1. tez go mialem , Cadd 25/03/04 00:57
    tylko mi sie wtranzal na svchosta, wiec Kaspersky nie potrafil usunac/wyleczyc. Po formacie zainstalowalem Kerio i zablokowalem gdy net sie chcial z svchostem polaczyc

    tylko teraz pytanie co Tobie atakuje?

    latek szukalem, nieznalazlem :/

    Nowy przedmiot w szkołach - "Sztuka
    zadawania pytań i szukania odpowiedzi w
    google"

  2. tzn , zbiv 25/03/04 07:10
    po jego usunięciu , gry , dema działają ,ale np winrar już nie i nie da rady nic zainstalować , pomaga restart.

    w momencie gdy korzystam z emule każdy restart systemu nie jest mu na rękę , bo trza się w kolejki od początku ustawiać.

    ...

  3. mi tez czesto wlazi do svchosta , dawidy 25/03/04 09:30
    Kaspersky go leczy, skutecznie, ale czasem za kilka dni znow skads sie ustrojstwo bierze, nie ma na to zadnych latek??

    102594

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL