 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 20890 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
zwis kompa przy kopiowaniu zdjec z aparatu , Demo 24/03/04 22:37 jak tylko zaczynam kopiowac komp zwisa. aparat sprawdzony u qmpla na moim kabelku, all smiga. dodam, ze na usb mam jeszcze gryzonia i nigdy nie bylo problemu. any ideas?napisalbym swoj config,ale sie nie
zmiescil:( - nie wiem ... , acd 24/03/04 22:46
sprobuj przeynstalowac stery do USB .>>> We are The BOARD. Resistance
is futile.<<< |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|