 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 20781 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Czym modyfikować oprogramowanie w NOKIACH 3310 ??? , masza 24/03/04 22:57 chodzi mi o programik umozliwiający modyfikację oprogramowania w tch telefonach, tj. zmiana czcionki, menu, dodawanie wlasnych pozycji w menu, gier, lub dodatkowe opcje typu "slideshow" itp. ...
Jaki programik do tego sluzy, jak sie nazywa, skad go zasac?? i moze iod razu, skąd takei softy mozna zasysać ???Pozdrowionka !!! - http://forum.techtronic.pl/ , Yorg 24/03/04 23:36
http://forum.techtronic.pl/
zarejestruj sie i zobacz tamGG: 1706185
lub komórka :) |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|