Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » Promilus 07:04
 » ligand17 06:56
 » DJopek 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06

 Dzisiaj przeczytano
 25170 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Są już dostępne nagrywarki DVD umożliwiające zapis wielowarstwowy? , DJopek 25/03/04 12:45
Wszędzie widzę tylko zapowiedzi i nie wiem czy są już w sklepach dostępne nagrywarki DVD umożliwiające zapis na dwóch warstwach? Z tego co się orientuję to nie ma jeszcze co prawda takich płytek do kupienia ale może nagrywarki już gdzieś się pojawiły?

  1. a gdzie masz te zapowiedzi ? , blimek 25/03/04 13:08
    123

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

    1. z nagrywarkami dwuwarstwowymi , blimek 25/03/04 13:09
      tak jak z half lifem 2

      twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

    2. Choćby na TPC: , DJopek 25/03/04 13:11
      http://twojepc.pl/news6917.html
      http://twojepc.pl/news6882.html

  2. jeszcze nie.. , Maners 25/03/04 15:10
    ale wegług tego artykułu powinny pojawić się już w kwietniu:

    http://www.cdrinfo.pl/cdr/rozne/cebit2004/

    1. No to czekamy :-) , DJopek 25/03/04 18:08
      Myknęło mi ostatnio troszkę kaski i tak się zastanawiam w co zainwestować i wyszło na DVD, ale chyba poczekam na te nagrywarki potrafiące obsłużyć dwie warstwy...

      1. tez sie przymierzam do kupna nagrywarki DVD , Maners 26/03/04 08:12
        ale właśnie dlatego, że aktualnie dostępne rozwiązania są raczej ie połowine - tylko 4.7GB, a wiekszośc filmów ma z reguły wiecej i trzeba używać porogramów rekompresujących. Dlatego też wole się powstrzymać i poczekać na dwuwartstwowe nagrywary.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL