Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » Promilus 07:04
 » ligand17 06:56
 » DJopek 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06

 Dzisiaj przeczytano
 25563 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[matematyka] całki,różniczki,czarna magia - jak sie nauczyc ? , Tomasz 25/03/04 14:00
Moze pomoze mi jakis program ? Moze (e)ksiazka ? Help...

https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

  1. jest jeden sposob , bartek_mi 25/03/04 14:27
    liczyc liczyc i jeszcze raz liczyc
    caleczki i rozniczki sa bardzo przyjemne - trzeba sie nauczyc kilku podstawowych zasad i dawaj :) a co do zbiorow - kazda kniga do analizy/rr

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    1. racja , myszon 25/03/04 14:38
      posiedż troche - pomęcz przykłady a zobaczysz jak łatwo sie robi. Całki zwykle pare przekształceń i doprowadzasz do postaci paru prostych całek. Różniczki - to już kwestia zapamiętania paru metod i doprowadzenia równania do odp. postaci

  2. moj dr od analizy mat. to ladnie podsumowal... , WooKy 25/03/04 15:32
    "Alez calki sa latwe......jak sie wyliczy 1000 to kazda nastepna jest prosciutka" :D A tak serio to dokladnie jak koledzy wyzej-liczyc,liczyc i jeszcze raz liczyc.
    Wiekszosc tych zadan to te same schematy.
    No i jeszcze jeden komentarz wykladowcy do czlowieka przy tablicy
    -no i widzisz?? (co zrobic z calka)
    -niestety nie...
    -no to patrz tak dlugo az zobaczysz :)

    bitnoi.se

  3. o :) , gorky 25/03/04 21:46
    moj mowi tak samo :) - wystarczy 1000 policzyc i wszystko proste...

    Ja np. w ramach przygotowan do egz z analizy przetrzaskalem 2/3 zadanek z Krysickiego. I juz jaka taka bieglosc posiadam :)

    1. Hmm... , DJopek 25/03/04 22:21
      Ja rok temu to prawie to też z 2/3 całego Krysickiego zrobiłem :-) Ale przez to przynajmniej efekt z majcy był taki że byłem zwolniony z egzaminu :]

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL