Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35
 » kyusi 07:31
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » Promilus 07:04
 » ligand17 06:56
 » DJopek 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06

 Dzisiaj przeczytano
 25155 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

Poszukuje programu do nagrywania się za pom±c± mikrofonu , antidotum 25/03/04 14:23
Poszukujje programu zebuy się nagrywać dzięki mikrofonowi, mam takie nie jedne ale nagrywa tylko co mówie ale mi chodzi taki jak jest w opcjach w windowsie co nagrywa to co mówie i t± muzykeco słychać w słuchawkach, bo w moich nie nagrywa tej muzy. A i jesce chodzi mi tez jesce o dwa programy:
1)Jest piosenka np. jeden osiem l i jak to zrobić zeby wykasować z niej słowa piosenkarza zeby było tylko słychać sam± muzę
2)Jak się nagram to zeby ukształtować tej mój głos zamienić na inny głos nie moj.

<<<antidotum>>>gg:4116530

  1. nie karmić trola , ***dOUbLeDeCKeR*** 25/03/04 15:17
    oj nie karmić

  2. hmm... , Adamusss 25/03/04 17:19
    ...jak masz xp to windows movie maker powinien cie zadowolic :)
    ..co do pyt 1 - raczej sie nie da, mozesz pobawic sie equalizerem i sprobowac powyciszac wokal, ale raczej slabo to wyjdzie ;) , poszukaj na sieci programu do karaoke np vanBasco's Karaoke Player - ja go "uzywam" i jest super ;D
    ..re 2. nie wiem, pewno cos takiego istnieje... ja mialem takie cus w sterach do starego live'a..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL