Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 09:20
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » cVas 09:02
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » rooter666 07:57

 Dzisiaj przeczytano
 29824 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

za chwile dalszy ciag programu - brakuje mi kilka odcinkow , masta killa yoshi 25/03/04 22:45
mozolnie i z trudem sciagalem sobie ten fenomenalny program. jak patrze na wspolczesna TV to po prostu zenada co sie teraz wyprawia bar i teleturniej gdzie prawie wszystko jest metalowe :(
mulek dzielnie pracowal ale brakuje mi jeszcze tych odcinkow i brak ich niestety:

Za.Chwile.Dalszy.Ciag.Programu-Zawodostwo.DivX5.0.5-zetor[www.osiolek.com].avi
Za.Chwile.Dalszy.Ciag.Programu-Pozyczka.DivX5.0.5-zetor[www.osiolek.com].avi
Za.Chwile.Dalszy.Ciag.Programu-Relacja.z.Wroclawia.DivX5.0.5-zetor[www.osiolek.com].avi
Za.Chwile.Dalszy.Ciag.Programu-Wiosna.DivX5.0.5-zetor[www.osiolek.com].avi
Za.Chwile.Dalszy.Ciag.Programu-Zamkniecie.Roku.1993.DivX5.0.5-zetor[www.osiolek.com].avi

jakby ktos ma je i chcialby sie jakos podzielic to bede bardzo wdzieczny
jakby co xbartx(at)pf.pl

born to emerge

  1. a o czym , ENGELS 25/03/04 23:08
    był ten program?

    Nie kłócę się z idiotami - ściągną cięna swój poziom i pokonają doświadczeniem...

  2. dobry program byl , Dhoine 26/03/04 07:59
    "Jak na Hieronima jest deszcz albo ni ma, to pod koniec listopada, pada albo nie pada"

    Nie mam zadnego epizodu - ale dzieki za przypomnienie. Chyba zapuszcze mula - bo warto.

    PS. Jestes z okolic Katowic?

    1. no mozna powiedziec ze z dalszych okolic , masta killa yoshi 26/03/04 08:46
      zielona góra

      born to emerge

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL