Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 12:41
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » cVas 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » DJopek 11:39
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40

 Dzisiaj przeczytano
 39153 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pilna pomoc potrzebna, nie mogę uruchomić HP 5150.... , Seba78 26/03/04 19:45
zainstalowałem, podłączyłem... wsio gra, ale nie chce drukować, miga cały czas kontrolka od tuszu. Co może być nie tak? zdjałem oczywiście folię, pojemniki chyba też dobrze włożone, bo jak można tu coś źle włożyć, ktoś ma jakiś pomysł?????

www.nieruchomosci-gil.pl

  1. może któryś uszkodzony? , remus 26/03/04 22:13
    123

  2. oki... wygląda to na uszkodzoną drukarkę... wle się wk.... , Seba78 26/03/04 23:03
    mam dzisiaj naprawdę kiepski dzień...

    www.nieruchomosci-gil.pl

  3. stanadard z tym badziewiem , Wedrowiec 27/03/04 16:55
    zakladam ze problemy pod winda?
    pierwsza sprawa - w wiekszosci przypadkow stery z plyty sa do dupy. ojcu z niemiec nowe dosylali, takie co na 100% mialy dzialac - rowniez dupa. na najnowszych ze strony ruszyla.
    kolejna sprawa - koniecznie odistaluj wszystkie wczesniejsze drukarki na usb.
    przy instalacji nie bierz usb tylko inny port i tam fopiero wybierz usb000...cos tam. jezeli masz 2 mozliwosci to najpierw piersza a pozniej zmien sobie ewentualnie na druga.

    ogolnie to z tego co wiem to cholerne problemy sa z tym modelem przy instalacji.

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

    1. hmmm ona nie drukowała nawet strony testowałejkk odłączona od kompa... , Seba78 30/03/04 15:01
      jebnieeta drukarka... stery o dziwo instalneły się dobrze (wiem, bo coś mi się udało na niej druknąć) teraz już wiem, że 5150 to szmelc

      www.nieruchomosci-gil.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL