Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:02
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 43657 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Excell-jak zablokować wiersz, żeby podczas przewijania arkusza zawsze był widoczny? , NimnuL-Redakcja 27/03/04 12:08
pytanie jak w temacie. . .
Dzieki

Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach.

  1. A wiec , dida 27/03/04 12:17
    A wiec jak zerkniesz w gorny lewy i dolny rog tuz przy koncu paska do przewijania arkusza w gore i w do oraz w prawo i w lewo jest tam tuz przy strzalce "krawedz" - czy jak to okreslicktora przeciagajac w lewo lub w dol zalezy ktora chwycisz ;) dzielisz okno excela. ustawiasz sobie podzial jak chcesz potem wchodzisz w windows (okno) i rozbisz frezee panes (zachowaj podzial) czy jakos tam ;) kurde trudno sie to tlumaczy

    2 sposob jezeli chcesz zeby kolumna a oraz wiersz 1 byly stale widziane to zaznacz komorke b2 i wejdz do menue window i zrob frezee panes - to chyba jasniej juz niz to co powyzej ;)

  2. albo po polsku: , Dhoine 27/03/04 12:26
    ustaw kursor (aktywna komorke) gdzie chcesz - i daj menu OKNO -> ZABLOKUJ OKIENKA. Od teraz wszystkie wiersze powyzej zaznaczonego i kolumny na lewo od zaznaczonej - nie beda przewijane.

    1. O to dokladnie chodzilo , NimnuL-Redakcja 27/03/04 12:39
      kiedyś już to robiłem, ale z głowy mi wyleciało jak... Dzisiaj kombinowałem z "zablokuj okienka" ale nie zaznaczałem wiersza pod tym jaki chcialem zablokowac lecz ten sam wiersz... powodowało to podzielenie obrazu na 4 częsci. Ale dzięki za pomoc.

      Pozdrawiam

      ps. dida, tez dziekuje, ale zbyt zawile to przedstawiles ;)

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. jakos dzisij mi nie idzie tlumaczenie , dida 27/03/04 13:14
        wiesz wczoraj byl piatek ..... w domku 0 4 nad ranem ;)

        1. a co się dzieje w piątki? , NimnuL-Redakcja 27/03/04 16:52
          z uczelni czy z pracy się zwlokłes?
          Nie szkodzi za tłumaczenie, zakumałem, choc z oporami i tak dziękuję.
          Pozdrawiam

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

          1. A nic pilna ze tak owiem robotka ;((((((((((( , dida 28/03/04 13:40
            i musiala byc na rano w sobote ;(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL