Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » KHot 15:10
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37

 Dzisiaj przeczytano
 47526 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT]Na jakiej zasadzie dziala drukarka termosublimacyjna?? , yolek 27/03/04 18:03
i czy oplaca sie ja kupowac do cyfraka??

...::: GG#: 794008 :::...

  1. częściej googluj mój synu ... , Yosarian 27/03/04 18:29
    http://www.acs.com.pl/...ogie/termosublimacja.html

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

  2. Hmmm... , DJopek 27/03/04 20:15
    Jeżeli Cię stać na taką drukarkę i na późniejsze koszty związane z drukowaniem (odpowiedni papier itp). to nawet się nie zastanawiaj!

    1. kupujac w zestawie z a80 , yolek 27/03/04 22:23
      place za nia tylko 300zl dla 10x15. a wlasnie chcialem sie dowiedziec ile wyniosa mnie pozniejsze koszty. wywolanie zdjecia z cyfrowki u fotografa kosztuje 1 zl.

      ...::: GG#: 794008 :::...

      1. No ale co to za drukarka? , DJopek 27/03/04 22:31
        Podaj model bo tak to można gdybać o kosztach, ale jeżeli jest to drukarka formatu 10x15 to od razu mogę powiedzieć że się nie opłaca :-) Wynika to z tego że za jeden arkusz papieru foto 10x15 zapłacisz więcej niż 1zł... Po prostu do zdjęć mało-formatowych opłaca się bardziej zanieść do fotolabu...

  3. Drukarka działa jak sama nazwa mówi, na zasadzie sublimacji termicznej... , Kenjiro 27/03/04 22:55
    czyli z zamontowanych wkładów pod wpływem temperatury tworzy się gaz, który przez dysze jest b. precyzyjnie kierowany na papier gdzie szybko zasycha tworząc wydruk. To tak ogólnie. Wydruk jest strasznie drogi ze względu na papiero to raz, i z powodu cen wkładów to dwa.

    pozdrówka
    Kenjiro

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL