Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Emios 17:19
 » Sherif 17:14
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » cVas 16:57
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 53392 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

NAV 2004 i subskrypcja uaktualnień , Gizmo9 28/03/04 17:41
podczas instalacji NAV nie zauważyłem że po resecie biosa miałem starą datę w systemie. Teraz jak zmienie datę na aktualną to NAV pokazuje że subskrypcja wygasała 12.01.2004
Odinstalowanie nic nie pomaga bo gdzieś informacja pozostaje. Próbowałem wyrzucić wszystko o nazwach symantec i norton z rejestru ale to nie pomogło. Czy da się coś z tym zrobić ?? Mam niestety "mniej legalną" wersję :) Będę wdzięczny za pomoc.

MTG Fanatic

  1. rozwiazanie jest bardzo proste , Banan 28/03/04 18:07
    i bardzo pewne: kupic orginal...

  2. no może proste dla Ciebie ale , Gizmo9 28/03/04 19:07
    wykombinować kasę to już tak prosto nie jest ;(

    MTG Fanatic

    1. czy musisz miec konkretnie nav`a? , Banan 28/03/04 19:26
      jest wiele darmowych antyvirow, moze nawet lepszych.
      )nie chce rozpoczynac kolejnej dyskuski na temat czy oprogramowanie powinno yc darmowe czy nie. z mojej strony EOT)b

  3. :-) , Hiper 29/03/04 00:40
    Zainstaluj WinXP na obecnym WinXP, pomaga. Inne zainstalowane programy będą działać. Nie pamiętam, jak jest ze sterownikami.

    Szukam pracy jako informatyk (we
    Wrocq).

  4. do NAV 2002 jest taki pliczek ... podeślę Ci go , NimnuL-Redakcja 29/03/04 09:01
    może w wersji 2004 zadziałą. Przedłuza subskrypcję do 2008 roku , przynajmniej u mnie.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. było by super , Gizmo9 29/03/04 10:18
      bo już chciałem format robić

      MTG Fanatic

      1. wyslałem na maila spod xwki, , NimnuL-Redakcja 29/03/04 11:58
        o 9 godzinie, doszło?

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

  5. Stuk, Puk - Poczta ;-) ... , bursta 30/03/04 00:53
    Pozdro

    Browarek nalej w pucharek C(_)

    1. THX , Gizmo9 30/03/04 08:59
      Pozdro

      MTG Fanatic

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL