Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Emios 17:19
 » Sherif 17:14
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » cVas 16:57
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 53499 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

napisy........................ pomocy !!!! , Skawek 29/03/04 08:26
już nie wiem co robić k...................wa . Czy ktoś jest w stanie mi pomóc. Przy oglądaniu filmów dvix nie widać napisów (karta R9600). W zależności jak ustawię to widać albo film albo same napisy i czarny ekran , co to może byc.

  1. Jakiego programu używasz? Ja polecam Allplayer - z nim nie miałem problemów nigdy. , trol 29/03/04 08:36
    http://www.marbit.com.pl/...load/ALLPlayerTEST.exe
    A moze jak masz allplayera to ustawiłeś za duże napisy w opcjach??

  2. ............... , Skawek 29/03/04 09:16
    próbowałem różne programy i ten sam problem juz nie wiem co robić. moze jakieć kodeki?

  3. słyszałem że jest jakiś kodek , Skawek 29/03/04 09:18
    kodek G 400 który może pomóc , gdzie można go znaleść?

  4. piszesz o obrazie , Jolo 29/03/04 10:28
    na wyjściu tv czy na monitorze? jesli na wyjsciu tv, to w catalystach chyba od wersji 3.2 jest zakładka Opcje trybu klonowania i tam zaznaczasz opcję To samo na wszystkich. Jeśli chcesz nakładać napisy na strumien video, to pomoze ci faktycznie G400 ale bardziej polecam ffDShow. To zestaw filtrów DirectShow do odwarzania filmów. Jeśli nie kodujesz filmów, tylko je oglądasz, to nie musisz oprócz ffDShow instalowac zadnych kodeków video, poza tym ffDShow ma dużo większe możliwości ustawiania obrazu, niż dekodery z divxa czy xvida. Najnowsza wersja: http://napisy.info/...da155eb62239e98d8fe9539c0477 . Radzi sobie też z nowym xvidem rc1.0.

    jest tak nudno, że zaczyna to być
    ciekawe...

  5. po zainstalowaniu , Skawek 31/03/04 07:24
    kodeka ............ huraaaaa działa !!!!
    Dzięki.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL