Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » cVas 18:12
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 57060 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot muzyczny] No i jak wam sie podoba nowa pop-Chylińska , blimek 29/03/04 14:10
Techno-pop-rokowo-metalowa
\"JA to taz Z obrazka ja to ta co krzycze\"- he he

twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

  1. Dla mnie to zawsze było chamskie i bezmózgowe beztalencie... , Remek 29/03/04 14:19
    ..i takie jest nadal...

  2. myślę, że znajdzie swoich słuchaczy... można ją lubić lub nie, ale... , Seba78 29/03/04 14:37
    trzeba jej przyznać, że ma charyzmę... remek, nie za ostro ją oceniasz? ja jej nie lubię i nie słucham, ale w jakiś tam sposób cenię....

    www.nieruchomosci-gil.pl

    1. cha... co? Ona charyzmę...? , Remek 29/03/04 14:50
      Jest wulgarna, chamska, prowokuje. Nie reprezentuje żadnych ciekawych wartości, które wyróżniałby ją i pozwalały tolerować jej zachowanie. Do skandalizującego wykonawcy z charyzmą to jej bardzo daleko... Oczywiście jak każda "artystka" znajdzie grupę zwolenników, którym to nie przeszkadza. Na pytanie, jak mi się podoba, odpowiedziałem subiektywnie.

      1. Nie, nie... , spieq-Redakcja 29/03/04 15:11
        Chodziło o charkot ;>

        Co do pytania - wolę subtelne i przede wszystkim KOBIETY :P

        2 rzeczy kiedyś mnie rozbawiły:
        a) tatuaż łuczniczki z Diablo 2, który sobie gdzieś tam wytatuowała
        b) wibrator, który zawsze woziła w dłuugie trasy koncertowe (nic dziwnego, ale chodzi o demonstrowanie tego wokół)

        Ot, taka jej specyfika.

        To ja, ten słynny emotidestruktor.

        [podążaj za Żółtą Taksówką...]

        1. A propos tatuazy... , DeathClaw 29/03/04 15:52
          ... wczoraj gosciem Kuby Powiatowego byl Figurski, ktory zdradzil, ze pewna modelka posiada na pupie wytatuowane "Michal Milowicz" (sic!). Co do Chylinskiej, to sie nie wypowiem, gdyz szkoda mojego czasu.

          Michal Milowicz.... he.... no nie potrafie wyobrazic sobie sexu z taka pania. Patrzac na jej pupe smialbym sie i nie potrafil bym sie skupic.

  3. Tak, jak i stara pop-Chylińska.. , GregorP-Redakcja 29/03/04 15:49
    j.w.

    ..No tears to cry, no feelings left,
    this species has amused itself to
    death....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL