Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » Kenny 19:43
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42

 Dzisiaj przeczytano
 60481 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gdzie przegrać film z taśmy filmowej na VHS lub DVD , Paweł27 29/03/04 18:56
może zna ktoś jakąś firmę która coś takiego wykonuje. Taśma bodajże 8mm (na oko, gdyż widziałem ją tylko przez chwilę), potrzebuję załatwić babce adres lub kontakt żeby jej to przegrali. Ma tego około 10 szpuli.

i7-4770, Asus H87M-Pro
EVGA 750ti, SSD 840 Pro
Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

  1. hmmm Filmowka (lodzka, katowicka) , Bach 29/03/04 20:18
    nie wiem skad jestes. moze jakas telewizja regionalna. napewno sa tam jacys ludzie ktorzy robia takie reczy. Firmy nie znam ktora by to profesjonalnie zrobila. moj ojciec swego czasu puscil taki film ze specjalnego (starego) projektora na sciane ustawil kamere VHS i tak sobie przekopiowal. wyszlo naprawde spoko. w zasadzie zero zastrzezen.

    ...Bach...
    "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
    żalowac ze sie nie grzeszylo!"

    1. co ma filmówka do kopiowania kset?! , RPG-7 operator 30/03/04 13:18
      oni tam się ucza ustawiać swiatło, filmować "ogniem i mieczem" a nie kopiowaniem.

  2. ja mam taki hadłer , RPG-7 operator 30/03/04 13:01
    do masteringu płytek DVD i capturingu na HDD w DV.
    Troszę tego produkuje więc mogiemy obagadać problem.

  3. Mam możliwość kopiowania kaset na DVD , RPG-7 operator 30/03/04 13:07
    A wszystko dzięki amerykańskiej maszynerii firmy CANOPUS.

    Mogę zwalać filmy
    z VHS na DVD
    z 8mm na DVD
    z DV na DVD
    z telewizji na DVD ;-)
    z DVD na DVD ;-)

    Inne opcje też możliwe ale czy w dobie DVd warto myśleć o nagrywaniu kaset VHS?

    Sam określasz ile ma być na płytce-to wpływa na jakość.
    Max. Jakosci masz przy godzinie na płytce. Nośniki też sam wybierasz, koszty mocno zróżnicowane ale też i żywotność nagrania (chylę czoło przed Verbatimem).


    Możemy się dogadać.

    1. Myślę że raczej nie będziesz w stanie mi pomóc , Paweł27 30/03/04 15:24
      gdyż sam mam te same możliwości co Ty DV500DVD. Dokładnie jak pisałem w temacie, jest to taśma filmowa 8mm na szpuli. I to jest problem.

      i7-4770, Asus H87M-Pro
      EVGA 750ti, SSD 840 Pro
      Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL