Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33

 Dzisiaj przeczytano
 66629 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Uszkodzony kontroler dysku czy coś innego? , Mancza 30/03/04 21:36
Przy uruchamianiu wina XP pojawia się komunikat na niebieskim tle:

"Pojawił się problem i system windows został zamknięty, aby zapobiec uszkodzeniu komputera.
Jeżeli widzisz po raz pierwszy ten ekran błędu STOP ponownie uruchom komputer.
Jeżeli ten ekran pojawił się ponownie, wykonaj następujące kroki:
sprawdź czy nie ma wirusów, usuń wszelkie nowo zainstalowane dyski, sprawdź kontrolery dysków.
sprawdź dysk, aby upewnić się że jest on poprawnie zainstalowany i skonfigurowany.
uruchom program CHKDSK /F aby sprawdzić czy dysk nie jest uszkodzony.

Inforamcje techniczne:
*** STOP: 0x0000007B (0xF9E63640, 0x00000034, 0x00000000, 0x00000000)."

Gdy twardziela podłączam pod innego kompa wszystko jest OK, a więc dysk jest dobry.
Przy próbie zaistalowania wina xP pojawia się komunikat:

"Wiersz 6408 pliku INF \i386\txtsetup.sif jest nieprawidłowy"

Natomiast na innym kompie instaluje się bez problemu.
Sprawdzałem już wszystko: od taśm po zasilacz.
O CO TU CHODZI - POMÓŻCIE!

  1. poszukaj swojego kodu błędu , Darek K. 30/03/04 22:01
    tu http://aumha.org/win5/kbestop.htm

    Everything that has a beginning has an end

  2. może być wszystko , Świstak 30/03/04 23:22
    zrypany kontroler, za bardzo podkręcony komp, rąbnięte pamięci, kopnięta płyta, za słaby zasilacz, cokolwiek. Przy uszkodzeniach tych komponentów XP się może sypnąć w dowolnym miejscu. Nie raz widziałem kompa na którym XP podczas instalacji krzyczało, ze nie może kopiowac plików, a przyczyną by ł zbyt podkręcony komp, albo uszkodzone pamięci. U mnie osobiście coś takiego wyskoczyło, gdy do swojego kompa (pracującego na granicy możliwości zasiłki) podpiąłem jeszcze barracudę kumpla. Odkręciłem go i poszło.

  3. poczytaj , mirkrup 31/03/04 01:24
    http://support.microsoft.com/?kbid=122926

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL