Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33

 Dzisiaj przeczytano
 66635 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Colin 4 juz jest!!! , turzol 31/03/04 14:04
j.w.
Zycze udanych zakupow ;)

trance addicted
:B ::KX:: ::ASIO Otachan::

  1. no ja grałem , borg18 31/03/04 14:20
    w demo i jest swietne, a grafika to jest cudowna i sie nie wiesza!!!

    https://programy.net.pl - duża dawka
    programów ;)

    1. ja gralem i gra niestety zalosna :-( , no13 31/03/04 15:03
      /////

      Iron Maiden

      1. niestety... poziom gier z przed 5 lat.... , Remek 31/03/04 15:21
        ...ściagnięte nieudolnie z Rally 2000

        1. Jak to? , NimnuL-Redakcja 31/03/04 15:55
          niektorzy chwalili, ze jedynie neiznacznie gorsza od części 2 jest . . .

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

        2. a mi sie , borg18 31/03/04 21:23
          podoba, to zalezy jaki masz sprzęt bo jak karta stara no to grafa nie będzie rewelacyjna in taka z przez 2 lat a jak sie ma grafe dobra i da detale na maxa to jest super to cos Ci nie wierze bo poziom to ona ma bardzo wysoki czytałem już 4 recenzje i we wszystkich to piszą a jak sie ma sprzet słaby to.....

          https://programy.net.pl - duża dawka
          programów ;)

          1. Niestety recenzje mają sie nijak... , Remek 31/03/04 22:39
            ...gra jest cienka, strasznie sztuczna, bez pomysłu... A gram w full detalach na porządnej karcie...

  2. :))) , dFour 31/03/04 14:29
    2004-03-31 PC Game ISOs Colin McRae Rally 04 (c) Codemaster 174x15 MB DEVIANCE

  3. no ale w moim ulubionym kiosku a pani suprnovej jeszcze nie ma , chris_gd 31/03/04 14:46
    :((((

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. no wlasnie... , humel 31/03/04 15:38
      dostawa w kiosku u pani Super Nowej troszke sie opoznia... :(

      **** HuMeL ****

    2. już jest , perek 31/03/04 16:22
      j.w.

      Powered by Intel 286 ;-)

      1. no to trzeba stanac w kolejce :) , chris_gd 31/03/04 17:19
        bo pewnie wielu chetnych, choc tu popularnosc akurat jest plusem

        Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
        RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

        1. wlasnie stanalem... , humel 1/04/04 09:40
          dluga troche...

          **** HuMeL ****

  4. ja chyba poczekam na polską wersję , perek 31/03/04 16:19
    jestem ciekaw jak tam Hołek w roli pilota bo ten anglik to mnie drażni

    Powered by Intel 286 ;-)

    1. ja osobiscie ciesze sie ze to nie wersja PL , chris_gd 31/03/04 17:20
      bo moze i ten anglik jest denerwujacy, ale Holek to pewnie by mnie do nerwicy doprowadzil

      Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
      RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

      1. z tego co wiem w wersji PL , perek 31/03/04 18:10
        oprócz Holka ma byc jeszcze Wojciechowska i dwóch Angoli do wyboru

        Powered by Intel 286 ;-)

  5. lol - jest ale... , maarec 31/03/04 23:06
    ludzie 2,5 GB :) i to z torrenta.. przeca to zabije mi siec lokalna na 2-3 nocki :) makabra.. pewnie 3 plyty z muzyka :/

    Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
    Hercules 9100, Benq 1640
    Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL