Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:31
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » cVas 00:10
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 1282 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ile jeszcze wytrzyma ten zasilacz? , misiek 31/03/04 16:09
Mam zasilacz Feel 300W który dostałem wraz z obudową ModeCom. Zasilacz ten nigdy nie był mistrzem trzymania napięć ale to co on robi ostatnio to już przechodzi ludzkie pojecie. Otóż
12V wacha sie 12,01-12,19
5V 4,56-4,78
3,3V 3,44-3,44 stabilne jak skała ;)
No i właśnei najbardziej martwi mnie te 5V, tak strzsznie spadło od czasu jak podpiołem kolejny dysk twardy, a nie chciał bym zeby mi mój cały sprzęt poszedł z dymem z powodu jakieś badziewiastej zasiłki.
Komp to XP2000+; DDR 384MB; nagrywarka; GF4; TunerTV;SBLive; sieciówka; 2xHDD i kilka wiatraków.
Chyba będzie trzeba wydać te pare zł na Chieftec 360W, a tu dość krucho z kasą.

  1. Tez mam taki , XepeR 31/03/04 16:17
    i +12V w stresie skacze mi do 12,7 nawet!! :( Reszta w normie. Pozatym glosny jest. A kasy na nowy brak...

  2. ludzie... , rh2k 31/03/04 16:46
    zmieńcie to dziadostwo zanim wam zjara komputer bo to juz ostatnie jego podrygi... a raczej przedśmiertne drgawki...

    Robson da Le Feirra

    1. Bede to musiał zrobić , misiek 31/03/04 16:58
      tymbardziej że u mnie blaszak chodzi 24h/dobę. No i włąśnie kupić Chifteca 360W czy 420W zeby przy zmianie kompa (gdzieś za rok) mięć przynajmniej jedna część która będzie sie nadawała do nowego kompa. A nowy to już będzie 64bitowiec.

  3. sprzwdz wtyczke atx do mobo , Tummi 31/03/04 17:11
    u mnie byl taki duzy spadek, bo kable nie stykaly wystarczajaco dobrze (obluzowaly sie zaciski). Po poprawieniu i wyczyszczeniu bylo juz w normie.
    A jak nie pomoze, to zbieraj na 420W :DD a z 360W to lepiej tego passive, bo miedzy 360W active a 420W jest cos 60zl roznicy (ja dolozylem hehe).

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. Już jest troche lepiej , misiek 31/03/04 17:27
      wtyczke przeczyściłem i rzeczywiście 5V z 4,56-4,78 podniosło sie do 4,81-4,86, pozostałe napięcia bez zmian. Dzieki Tummi, najprostrze rozwiązania są najlepsze, mam nadzieje że wytrzyma ta zasiłka do czasu jak uzbieram na Chifteca 420W.

      1. też tak miałem ... , d-a-x 1/04/04 15:03
        spadało do 4.6 około, poprawienie wtyczki pomagało na jakiś czas... więc ciachnąłem wtyczkę ATX ( :D ) i przylutowałem kable z zasiłki bezpośrednio do płyty ( z tyłu płyty ). Teraz w stresie mam 4.95 ( idle 4.97 ). pozdr.

        Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
        uciekam goń mnie!

  4. ile taki Chiftec 420W i gdzie mozna takiego nabyc , chris_gd 31/03/04 17:42
    oczywiscie po dobrej cenie

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  5. swoja droga tego Feel-a to ja bym szybko zmienil , chris_gd 31/03/04 17:43
    5V - 4.5 do 4.7 i za malo i skacze jak Malysz

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL