Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 00:35
 » wrrr 00:31
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 1349 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak tam prace nad serwerkiem Americas Army? :) , XepeR 31/03/04 16:47
Niejaki mjenso dawal info ze cos tam sie kroi ale nic nie slychac... Moze cos przeoczylem?

  1. Serwer stoi , Yog-Sothoth 31/03/04 16:51
    w zaleznosci od sytuacji :) Ciezko powiedziec kiedy, w razie co info na http://cert-clan.com/board

    wrong fool!

  2. re: , capri 31/03/04 19:54
    serwerek stoi okazyjnie, bo w Europie pokazaly sie oficjalne wiec zainteresowanie bylo znikome ;p Jak się znajda chetni, to szybciutko moze byc w gotowosci ^^

    Quidquid latine dictum sit,
    altum videtur

  3. A kiedy w Wolfa:ET zagramy. Moj provider postawil dwa serwery. , Mms 31/03/04 20:07
    W The All-Seeing Eye 2.3 [ www.udpsoft.com/eye2/index.html ] widac je pod nazwa ATOL ET SERVER [195.205.222.195:27960] i Koszyka ATOL ET SERVER [80.53.128.235:27960]. Tylko do Wolfa to troche ludu trzeba nazbierac. Obydwa na 20 osob. Leci chyba 6 map standardowych.

    Pozdrawiam

    1. Potrafisz w to grać w ogóle?? , spieq-Redakcja 31/03/04 20:34
      Bo ja nawet nie próbowałem :| (no może jeden jedyny raz). A Q3 to nie jest...

      Ja teraz zagrywam się w Tactical Ops, ale z drugiej strony mając świadomość, że gra wiara z boardu, przesiądę się na Wolfa ;-)

      To ja, ten słynny emotidestruktor.

      [podążaj za Żółtą Taksówką...]

      1. Ale pingi na tym Atoluuuuuuuuuu..... ;( , spieq-Redakcja 31/03/04 20:36
        Aż się nie dziwię, że pusto tam.

        To ja, ten słynny emotidestruktor.

        [podążaj za Żółtą Taksówką...]

      2. No ja w to gram od wakacji. , Mms 31/03/04 21:02
        Tzn. gram z tydzien nalogowo, pozniej dwa tygodnie przerwy i tak w kolko. W takie gry za dobry nie jestem, ale cos tam grac umiem. :) No ja na jeden serwer mam 1800ms, a na drugi 80ms.

        PS. Jaka firma takie serwery. Hehe.

        Pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL