Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 1652 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak zrobić działającego Mandrake/RedHat/Fedora z kilku cd na 1 DVD ??? , Carmamir 31/03/04 17:39
Mam taki problem że chciałbym stworzyć iso np. Fedory który można by wypalić na 1DVD zamiast na 3CD czy Debiana zamiast na 6CD (oszczędniejsze jest DVD-R niż 6 CD-R), jak coś takiego zrobić ? Sądze że pewnie sumy kontrolne trzeba będzie przeliczyć na nowo, ścieżki dostępu do katalogów itp., tylko co i jak dokładnie ? Może ktoś coś wie ?
Nie interesuje mnie zbytnio ściąganie ISO DVD bo na SDI trochę potrwa, a na satelicie są tylko Fedora/Mandrake/Red Hat no i mam debiana., chociaż może ktoś podać jeśli zna linki do ftp :).
Robił ktoś coś takiego ??

No to się wkopałem...

  1. Co do RedHat/Fedory to nie wiem, , j23 31/03/04 18:08
    ale do Mandrake jest gdzieś program w którym wybiera się pakiety, podaje wielkość nośnika, a program tworzy instalki. Niestety nie pamiętam nazwy, ani gdzie to widziałem, być może w którymś z ostatnich numerów Linux+.

    Dumny nosiciel moherowego beretu!
    Me gustan tomar mis copas
    Żubrówka es lo mejor!

  2. Nie testowałem tego, ale spróbuj zgrać po prostu pakiety.. , Kenjiro 31/03/04 21:55
    dorzucić do tego bootsector i tak nagrać na DVD? Jest szansa, że to zadziała - chociaż nie wiem jak są robione listy pakietów (czy czytane z katalogu CD, czy definicja w pliku). Spróbować nie zaszkodzi, tylko ściągania sporo...

    pozdrówka
    Kenjiro

    1. postaram się tak zrobić , Carmamir 1/04/04 18:00
      musze tylko RW sobie kupić bo szkoda mi marnować Rki :)

      No to się wkopałem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL