Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 36463 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[LIVE 5.1] mp3 - problem? , _elmer 1/04/04 11:03
Zainstalowalem LIVE`a z zestawem głośników 5.1 ..... AC3 chodzi przyzwoicie ale nie potrafie puscic Mp3 na wszystkich kanałach. Wiem, że do obsługi WSZYSTKICH kanałów potrzebny jest właśnie AC3, ale czy nie ma jakiegoś PLUGIN`a do Winampa, lub może PLAYER`a, który w czasie rzeczywistym przekabaciłby LIVE`a do wypasu na 6 kanałów? ;-)

  1. odpuść sobie winampa , borg18 1/04/04 13:06
    a nie dali Ci odtwarzacza MediaSourcePlayer? w nim sie wszystko da

    https://programy.net.pl - duża dawka
    programów ;)

    1. nie dali mi nic, bo to nie jest zestaw CREATIVE :) , _elmer 2/04/04 13:29
      Winamp faktycznie nic nie pomaga. Output`y Plugin`y. kapppa :(

  2. o co , kubazzz 1/04/04 14:22
    Ci dokladnie chodzi??
    MP3 u mnie chodzi na wszystkich kanalach w taki sposob, ze stereo jest puszczone na przod i tyl rownomiernie - i tak ma byc jak ustawisz konfiguracje glosnikow[w ustawieniach kart/systemu] 5.1. Centralny wtedy nie bedzie gral, chyba ze zastosujesz jakis plugin[malo to efektowne-probowalem].
    AC3 bedzie w takich ustawieniach grane juz jako normalny 5 kanalowy zapis.
    Jesli ustawisz 2 glosniki w syst. to beda tylko dwa graly w mp3 i w ac3[chociaz wcale nie jestem pewien]
    Sprobuj moze da w winampie DirectSound Output zamiast WaveOut Output

    SM-S908

  3. ale jaja! , _elmer 8/04/04 16:34
    po prostu przelozylem wtyczke z wyjscia na woofer na tyl i pod XP w winampie 2.92 chodzi woofer! muza fajnie hula..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL