Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 36617 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Prosty, tani router do Neostrady - jaki polecacie? co sadzicie o Cerberusie? , pittek 1/04/04 14:15
czy ktos uzywa router Pentagrama Cerberus? czy wszystko z nim ok ?

  1. ja mam , kubazzz 1/04/04 14:17
    Asmax AR800C2 i jestem w sumie zadowolony

    SM-S908

    1. ja też , Seadog 1/04/04 14:22
      i też zadowolony. nawet więcej niż bardzo.

      http://nadobranoc.weebly.com/

      http://ciii.blogspot.com/

      1. a zansz sie na , kubazzz 1/04/04 14:29
        tym troche ???
        bo potrzebuje pare opcji rozpracowac ale nie bardzo daje sobie rade.
        chodzi konkretnie o blokowanie portow [czy sie da?], bridge filtering i jeszcze pare mniejszych spraw.

        SM-S908

    2. ile mniej wiecej kosztuje ten router? , pittek 1/04/04 14:30
      .....

      1. ja dalem za niego 365 , kubazzz 1/04/04 14:47
        chyba...

        SM-S908

  2. Thompson 510 bridge , XiSiO 1/04/04 14:24
    tpsa go sprzedaje za 299 zl podlaczas do switcha, mam wersje za 399 ze switchem dziala spoko spelnia swoje zadanie, wiem z doswiadczenia ze nie ma z nim zadnych problemów skofigurowal ich juz z 30 sztuk i wszystkie smigaja spoko.

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  3. Temat wałkowany, ale przypomnę... , Remek 1/04/04 16:08
    Wiele osób ma (i ja też) i jest bardzo zadowolonych z tego modelu....

    http://www.rrc.com.pl/...mp;id_prod=143&div=fd

    Rewelka. I cena też cacy... Dla boardowiczów zniżki...

    1. nietety ja taki za namowa qpilem , Cadd 2/04/04 13:05
      i raczej niejestsm zadowolony, generalnie dobrze chodzi do czasu jak nie odpale eMule na przekierunkowanym porcie zeby miec HighID, wtedy to po jakims czasie modem pada, wiec mi qmpel zarzadzajacy tym wylaczyl i teraz sie mecze na LowID :(
      wczesniej przez przypadek wlczylem na siebie przkierunkowanie wszystkiego co idzie z netu, co prawda odrazu mnie zaatakowaly wirusy a ale za to wszystko mi najszybciej chodzilo, no lae sie kapl i wylaczyl :(

      Nowy przedmiot w szkołach - "Sztuka
      zadawania pytań i szukania odpowiedzi w
      google"

      1. Tzn, źle przekierunkowałeś niestety... nie wszystko ustawiłeś... , Remek 2/04/04 13:53
        :(((

        1. no nie tyle ja co qmpel , Cadd 3/04/04 19:24
          heh, a uwaza sie za takiego speca a nawet nie potrafi przekierunkowac :) no ale w sumie to ;(

          Nowy przedmiot w szkołach - "Sztuka
          zadawania pytań i szukania odpowiedzi w
          google"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL