Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23

 Dzisiaj przeczytano
 41495 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

klawiature Maybach SL-MCK8600 Tracer , Portal 5/04/04 19:53
Zakupilem klawiature Maybach SL-MCK8600 (przewodowa).
Wraz z klawiatura otrzymalem plyte ze sterownikami do tej klawiatury.
Sprawuje sie ona mi bardz a to bardzo dobrze.Ale mam dwa pytania:

1)Czy jest mozliwosc aby przy uruchamianiu sie systemu ( windows xp) nie
uruchamiala sie opcja"Ofiice Lock" gdyz twedy nie dzialaja klawisze F1-F12
itp - trzeba reczenie wycisnac ten klawisz i dopiero wtedy klawiatura staje
sie standardowa sprawna klawiatura - moze jakis maly patch lub wpis w
rejestrze. Powiem szczere ze jest to dosc uciazliwy problem i mysle ze wielu osobom sprawia to problem

2) Drugi problem polega na tym iz jako zadowolony klient chcialbym poznac dokladny link do strony www ( do pliku) w ktorym znaduja sie najnowzsze sterowniki do tej klawiatury - jak wiadomo co jakis czas kazda firma ( czy to duza , czy to mala) wydaje nowe sterowniki gdzie cos dodaje, ulepszza lub poprawia

  1. Tracer to straszny badziew!!!! podaję linka do sterowników... , Seba78 5/04/04 20:48
    www.driver333.com.tw
    nigdy więcej nic z tracera... strzeżcie się tego. No chyba, że do tej pory jedyna klawiatura jaką używaliście była taka za 20 PLN to może zaimponować masą bzdurnych funkcji:P

    www.nieruchomosci-gil.pl

    1. kupilem niedawno klawature tracera , J@rek 5/04/04 20:53
      za 50 zloty... ma kilka oddatkowych klawiszy, jest dobrze wykonana i dosyc wygodna. wszystko dziala bez najmniejszych problemow.

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

    2. masz cos do klawierek Tracer za 20zl? :-)) , no13 5/04/04 21:10
      przynajmniej jak sie walnie taką o sciane albo biurko to nie jest zal ;-)

      Iron Maiden

    3. o poszę, kolejny dowód na podrzędność tej firmy - stronka nie działa , Seba78 5/04/04 23:39
      Sami podali ten adres, gdzie niby miały się znajdować się sterowniki. NO coż, jak lecieć w wacława to na całego...

      www.nieruchomosci-gil.pl

    4. strona ktora podales , glewik 6/04/04 00:13
      odnosi sie chyba do produktow Mediatech.

      Pełnie bytu osiągniemy w nicości
      istenienia. /glewik

      1. adres stronki był na dyskietce ze sterownikami do tego złoma!!!:D , Seba78 6/04/04 11:51
        sam nie sprawdziłem, wstukałem to co było napisane:)

        www.nieruchomosci-gil.pl

        1. ja dostalem plyte do tego zloma i zadnych adreso nie bylo , Portal 6/04/04 11:53
          j.w.

    5. tez mi sie zdaje ze to nie ta strona , Portal 6/04/04 07:40
      moja plyta to nastepujacy model MCK-8600 ( spisane z dolnej nalepki klawiatury
      A na tamtej stronie nie ma takiego symbolu:(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL