Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 41822 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Straciłem wszystkie partycje!!Prosze o porady by odzyskać dane , HURAN 5/04/04 20:04
Tak jak w temacie bardzo prosze o szybkie porady dotyczące odzyskania danych. miałem 4 partycje o łącznej wielkości 110GB. Musiałem zastosowac szybki format nie pytajcie dlaczego tak czy inaczej ze statusu nieznany dało mi to na partycje w formacie ntfs. Jak myslicie czy uda mi sie wsio odzyskac??prosze o jakieś porady..bo jestem zdesperowany

are U ReadyNAS??

  1. szanse duze. , Ranx 5/04/04 20:13
    uzyj dobrego softu a zacznij myslec od archiwum... ile mozna pisac to samo? nawet niedawno bylo:)

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. ok sorka ale gdyby ci wszystko poszło z dymem , HURAN 5/04/04 20:50
      to nie wiem czy bys mial nerwy na przeszukiwanie archiwum w zasadzie zawsze korzystam z archiwum i nie jade na łatwizne jednak teraz nie jestem w stanie sie opanowac i ropieprzyc budy od kompa

      are U ReadyNAS??

  2. hmm , Czarek 5/04/04 20:52
    > Musiałem zastosowac szybki format nie pytajcie dlaczego

    ja jednak zapytam (z ciekawosci ofc) - dlaczego (i to na 4 partycjach hurtem)?

    1. Format dlatego że partycje wogóle nie są widoczne , HURAN 5/04/04 20:54
      miałęm 4 partycje ale nie wiem dlaczego wszystko zlało mi sie w jedną 110GB dlatego wten czas walnąłem szybki format coby ontrack easy recovery zobaczył ją

      are U ReadyNAS??

      1. zły ruch , Master/Pentium 5/04/04 21:45
        należało zdjąć partycje a nie je formatować. Twoje szanse zmalały. Reszta (oprogramowanie) jest w archiwum.

        Nie ma tego złego , co by się w gorsze
        obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
        włącz komputer :-)

        1. czy zdjęcie partycji to to samo co "usuń partycję" Partition Magicem ? , digiter 6/04/04 02:28
          czy do zdejmowania partycji używasz innego progsa ?

          Piszcie do mnie per ty z małej litery

          1. mozna nim , Master/Pentium 6/04/04 07:15
            można ranishem, albo jakimś Knopixxem. W zasadzie dowolny partitioner.

            Nie ma tego złego , co by się w gorsze
            obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
            włącz komputer :-)

  3. Czyżby stanęła u drzwi załoga "Dżi" ???? , Doczu 5/04/04 20:53
    bo tylko chyba to uzasdniałoby taką reakcję .

  4. No to grejt odzyskałem prawie wszystko , HURAN 6/04/04 10:46
    No ale teraz pojawił sie drugi motyw. Nic co odzyskałem nie nadaje sie do użytku. i co teraz??

    are U ReadyNAS??

    1. nobo , Ranx 6/04/04 10:54
      niepotrzebny byl ten formacik.
      a teraz uzyj innego softu co ci cus odzyska. ja polecam rstudio. podaje realnie co jest zywe a co nie.

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL