Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33

 Dzisiaj przeczytano
 50429 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Fajny programik do przyspieszania startu windowsa XP , Magnus 6/04/04 17:30
jeśli denerwuje Cię długie ładowanie windowsa i chciałbyś go przyspieszyć skorzystaj z tego porogramiku http://www.driverheaven.net/dforce/

Krótka instrukcja:

Po uruchomieniu programu wybieramy
Memory and filesystem -> defragment boot files a następnie ultra-fast booting

dodatkowo mozna zaznaczyć też:
- optimize prefetch -> Enabled
- Incrase NTFS preformance -> Enable

U mnie przed tymi operacjami podczas ładowania windowsa przechodziło 8-9 pasków po tych optymalizachacj 1,5 paska

  1. a czy jest coś takiego pod Win2000? , Soulburner 6/04/04 17:34
    Fajne by było trochę przyspieszyć start tego systemiku :)

    You must gather your party before
    venturing forth.

  2. u mnie... , Liu CAs 6/04/04 18:01
    ...po optymalizacji windowsa xp eng sp1, poprzez powylaczanie niektorych uslug i innych zbednych bajerow, nastepnie potraktowaniu bootvis'em windows uruchamia sie do max 1/3 paska, ale to dopiero teraz, gdyz jest juz troche zagracony... wczesniej pasek sie pojawial, ale nawet nie zdazyla pojawic sie zadna kosteczna na nim i juz ekran znikal, dysk chwilke pomielil a nastepnie juz mialem ekran logowania... TO dopiero jest speed :)

    -= parówkowym skrytożercom,
    mowimy NIE =-

  3. bezpieczne jest to... , Seba78 6/04/04 20:19
    Chcę zastosować to na komie mamy, na którym jest dużo ważnych dokumentów...

    www.nieruchomosci-gil.pl

    1. u mnie system nie wstal , Menah 6/04/04 20:32
      wystakiwal blad opoznionego zapisu .. zalecam zrobic obraz partycji systemowaej ghostem

      W sumie to ja nie wierzę w ten internet

      1. dzięki za ostrzeżenie , Seba78 6/04/04 20:50
        1234

        www.nieruchomosci-gil.pl

  4. <.> , Maniak 6/04/04 21:36
    U mnie normalnie jest 1 pasek tylko, wiec chyba nie warto ;]

    Zmień swój podpis na Boardzie

  5. le[piej BootVis , Master/Pentium 7/04/04 07:29
    robi to samo a powinien być bezpieczniejszy (jest z MS)

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL