Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » 247 10:41
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24

 Dzisiaj przeczytano
 58990 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kurna jak ustawic obraz Video zeby dobry obraz z kasety był? , garnek 6/04/04 19:44
chodzi o to ze wszystko ustawilem , poszukalem kanalu gdzie mi odgrywa videło.. ale sa jakies chore zakłócenia...tak jakby obraz mial 10 proc. przezroczystosc i wcinał mi sie inny obraz... co mam zrobic bo kurna nie moge ogladac Aliena 3 !!! ?

  1. z tyłu wydeła, masz taki mały potencjometr :) , fiskomp 6/04/04 19:49
    nim delikatnie pokręć i ustaw w telewizorni, bo widocznie masz kaiś kanał obok źle przefiltrowany i ci się wcina na tą częstotliwość :)

    pozdrawiam.

  2. kurna niestety niema nic z tylu videła...a kiepski obraz dalej jest. , garnek 6/04/04 19:56
    nie ma nic zadnego potencjometru czy pokrętla na vidle.. i co tera?

    1. to nie zostaje nic innego jak poszukać w domciu kabla euro :) , fiskomp 6/04/04 20:02
      wypiąć anteny i wtedy napewno będzie żyleta :)

      pozdrawiam,

      1. to nie zostaje nic innego jak poszukać w domciu kabla euro :) , fiskomp 6/04/04 20:04
        wypiąć anteny i wtedy napewno będzie żyleta :)

        Spróbuj ewentualnie wypiąć kabel antenowy (ten co dostarcza sygnał z anteny), może też pomóc.

        pozdrawiam,

  3. sory, jest pokrętło.. ale trzeba srubokretem tam wejsc i dlatego nie widzialem je.. , garnek 6/04/04 20:09
    ale.. krece i krece ale tak do konca dobrze to nie moge ustawic.. i wlasnie zauwazylem ze najlepszym rozwiazeniem jest wypiecie kabla antenowego. no ale rzeczywiscie najlepsze jest Eurozlacze....nic nie trzeba wypinać i jest ok :) dzieki !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL