Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Artaa 12:22
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28

 Dzisiaj przeczytano
 66428 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Obsesje - Kto jest normalny? dokument BBC na TVP1 , Rybeck 7/04/04 14:27
wlasnie wystartowal

Ludzie cierpiący na natręctwa odczuwają przymus wykonywania pewnych czynności, choć jednocześnie dostrzegają ich bezsens. Są również świadomi, że takie postępowanie utrudnia im codzienne życie. Średnio jedna osoba na pięćdziesiąt ma jedną z częstszych postaci obsesji - polegającą na gromadzeniu przedmiotów. Chorych napawa lękiem myśl o wyrzuceniu czegokolwiek, więc latami zbierają w domu nikomu niepotrzebne rzeczy. Lekarze uważają, że to zaburzenie może być dziedziczne, lecz twierdzą, że częściej jest konsekwencją dramatycznych przeżyć. Terapia jest długa, żmudna i nie ma żadnej pewności, że poskutkuje. Niektórzy badacze przypuszczają, że przyczyną nerwic może być infekcja bakteryjna.
film dokumentalny Wielka Brytania 2002

Ludzie dzielą się na 10 kategorie:
-ci co rozumieją kod binarny
-ci co go nie rozumieją

  1. A grrr... , Agnes 7/04/04 14:44
    może być ciekawy.
    Dowiedziałabym się, czemu mam kalendarze sprzed 10 lat.
    Grrr...

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

    1. jak to czemu... , metacom 7/04/04 14:45
      ...jeszcze 44 lata i bedziesz mogla jez uzywac od nowa ;) Nawet uklad swiat bedzie sie zgadzal :)

      Największą sztuczką Szatana jest to,
      że ludzie w niego nie wierzą.

      1. Tak, wiem. , Agnes 7/04/04 15:09
        Mam obsesję. Hehe.

        Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
        Fizyk, a to jego Meta...

  2. ja mam obsesje... , metacom 7/04/04 14:44
    ...przebywania na TPCB ;)

    Największą sztuczką Szatana jest to,
    że ludzie w niego nie wierzą.

  3. Czy to samo dotyczy starych plików na dysku? , Remek 7/04/04 14:58
    :)))

  4. teraz , LooKAS 7/04/04 15:30
    wiem dlaczego gromadze stare Fantastyki... ale mam cos na swoje usprawiedliwienie. Oprocz zbieranie rowniez je czytam :).

    1. o! stare Fantastyki! , Seadog 7/04/04 15:43
      a masz może w jednym z numerów z 1983 lub 1984 roku opowiadanie pt. "Duch V" czy jakoś tak?nie pamiętam autora, ale odkąd je pierwszy raz przeczytałem i zgubiłem ten nr pisma, prześladuje mnie chęć przeczytania go ponownie... gdybyś miał i mógł zapodać skan... <błagalne spojrzenie zaprawione szczyptą nadziei i garścią realizmu, "nie ma szans... ale może jednak?">

      http://nadobranoc.weebly.com/

      http://ciii.blogspot.com/

      1. przeszukam , LooKAS 7/04/04 16:37
        bo mam o ile sie nie myle caly rocznik 83 i 84... jak znajde to dam znac.

      2. oki znalazlem... , LooKAS 7/04/04 18:11
        jutro przeskanuje i zostawie na lukasz.transoft.pl do sciagniecia..

        1. DZIĘKI WIERUTNE I RZĘSISTE! , Seadog 7/04/04 19:20
          nawet nie wiesz, jak mi się teraz na duszy fajnie zrobiło :)))

          http://nadobranoc.weebly.com/

          http://ciii.blogspot.com/

          1. juz przeskanowalem , LooKAS 8/04/04 14:01
            w domu obrobie OCR'em i podesle na maila?

            1. będę zobowiązany , Seadog 8/04/04 16:01
              j.w.

              http://nadobranoc.weebly.com/

              http://ciii.blogspot.com/

  5. dochodzę do tego wniosku... , XTC 7/04/04 15:58
    za każdym divx'em wkładanym do pudełka z napisem "oglądane"...
    jest parę które oglądam po parę razy... ale to wybrane parę sztuk...
    hm...
    podobnie miałem problem z instalkami ściąganymi z netu...
    w sumie coraz nowsze wersje i tak powstają - czy warto gromadzić takie stado smiecia?...
    czasem wychodzi, że warto... no i na razie gromadzę...

    Linux

    1. taaaa - znam ten ból :) , Auror 7/04/04 18:15
      tym bardziej że się gnieżdże na 20GB :((((((( (ale już niedługo ...oj niedługo :)).
      Mam jedną partycje 5GB z samymi instalkami programów ściągniętymi z neta :)
      3/4 tych instalek jest już przeterminowanych, a mimo to ciągle je 3mam :)
      to samo z DivX'ami - jak już jakiegoś ściągne i obejrzę, a szkoda mi na niego płyty to też żal wywalić zawsze :)

      coś czuję że nawet jakbym kupił 160GB dysk to i tak sytuacja się nie zmieni - po prostu go 8 razy wolniej zapełnie niż poprzedni, ale i tak znowu będzie mi brakować miejsca :)

      portnicki.com
      +++++++++++++
      portnicki@gmail.com

  6. Kurde, ja duzo rzeczy gromadzę , NimnuL-Redakcja 7/04/04 16:04
    stare nalepki z gum do żucia, puszki po napojach, nalepki z butelek od piwa, bilety PKP ... natręt jestem <nic nowego>

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  7. Podpadłem z biletami do kina... , Piwomir 8/04/04 10:28
    Mam tego sporo kolekcję od roku 1994...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL