Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Elektron 13:34
 » Zbyl 13:29
 » KHot 13:28
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 71436 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

konfiguracja polaczenia sieciowego tudziez telefonicznego - raczej dlugie , Outsider 7/04/04 23:16
jakos dziwnie sie sklada, ze wszystkie dodatkowe zlecenia zwiazane ze sprzetem, ktorych sie polejmuje to szczegolne przypadki.
Otoz przenosze firme z MS Outlook Expres na MS Outlook. W sieci pracuja 3 komputery. 1 udostepnia polaczenie internetowe (ISDN). 2 pozostale to zwyczajni uzytkownicy sieci. Gdy na 2 podrzednych komputerach ustawie "lacz za pomoca sieci LAN", wszystko dziala poprawnie (www i poczta), niestety na komputerze udostepniajacym polaczenie, taki manewr wydaje sie byc niemozliwy. Dotychczas ustawiony Outlook Express dzialal jak nalezy. Niestety dzis podczas konfiguracji MS Outlooka zmuszony zostalem do wybrania rodzaju polaczenia (wybralem takie samo jak w Expresie "polaczenie telefoniczne"). Niestety system prosi o podanie uzytkownika i hasla i innych parametrow (nr. telefonu ect.). Pewnie chce stworzyc nowe polaczenie (nie mialem dzis danych, aby to sprawdzic), a przeciez w systemie jest juz jedno, ktorego nie idzie wykorzystac.
Moze ktos z was przerabial juz taki temat i podzieli sie spostrzezeniami...

Okiełznany Ukierunkowany Twór
Sometimes Informatycznie
zDEspeRowany...

  1. a nie łatwiej Ci będzie.. , carlosA 7/04/04 23:25
    stworzyć nowe połączenie, udostępnić i "po ptokach", chyba że chcesz dociekać ;-)

    #whatever

  2. jeak bedzie, zobaczymy... , Outsider 8/04/04 11:23
    nie mam danych dotyczacych uzytkownika i hasla - j estem na etapie ich zdobywania.

    Okiełznany Ukierunkowany Twór
    Sometimes Informatycznie
    zDEspeRowany...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL