Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Elektron 13:34
 » Zbyl 13:29
 » KHot 13:28
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 71529 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem przy instalacji Mandrake 10 ma dysku SATA , michol 8/04/04 08:34
Otóż problem jest taki: Przy instalacji, tzn po zgodzie na warunki licencyjne i próbie przejscia do następnej planszy instalacja się zatrzymuje. Nic więcej się nie dzieje- kursorem niby mozna poruszać, ale nic więcej się nie wyświetla. Może ktoś się spotkał już z tym problemem?

  1. no ktos sie juz spotkal :) , krogulec 8/04/04 11:13
    http://twojepc.pl/boardPytanie62679.htm

  2. Archiwum. , PKort 8/04/04 11:17
    Pisałem o SATA i RAIDzie na M9.2

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. tylko nie wiem jak , michol 8/04/04 12:13
      wrócić z konsoli do instalatora... :( , cholera, duuuużo sie musze uczyć

      1. Do przełączania między konoslami , PKort 8/04/04 15:29
        słuzy Alt+FXX, gdzie XX to numery od 1 do 12 - przełączaj po kolei, aż trafisz na instalatora.

        Heavy Metal or no metal at all
        whimps and posers - Leave the Hall !!

        1. niestety wszędzie tylko czarny ekran , michol 8/04/04 16:54
          i wszędzie wywala jakieś logi czy coś, po instalatorze nie ma śladu:(

  3. A ja miałem taki problem z SATA i Linuxem , Kristof G. 8/04/04 12:18
    Linux to Aurox 9,2 ściągnołem stery pod kontroler sata pod linuxa (Płyta to MSI kt600 kontroler SATA to VIA) wykryło instalacja ok po ponownym uruchomieniu wywala błąd że nie może czytać z (tu nie pamietam dokładnie) sd2 (przy instalce właśnie na to się instalowało) czy cuś. Wie ktoś może jak to zrobić ?

    Bear The Truth 2 z osprzętem na morgiego

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL