Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 5eba 14:50
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03

 Dzisiaj przeczytano
 79535 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Glosniczki 5.1/6.1/7.1 tak do 500zl - doradzcie , Druzil 8/04/04 18:34
Witam potrzebuje kupic jakies glosniczki do mojego audigy2.
Niestety nie mam zadnego porownania. Czy ktos z was moglby mi cos polecic.
W sumie maja sluzyc glownie do gierek i filmow.
ps. Oczywiscie kojarze ze za te pieniadze cuda nie kupie :D

  1. ja mam... , Galon007 8/04/04 18:39
    ... Creative Inspire P580 i jestem z nich zadowolony a cena jest bardzo niska jak na 5.1. http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=8346

    1. mam te co kolega wyżej , perek 8/04/04 18:46
      i jestem z nich zadowolony ale za 500 zl to chyba mozna wybrać coś lepszego

      Powered by Intel 286 ;-)

  2. Hmmm... , DJopek 8/04/04 18:45
    Proponuję Logitech Z-640, ew. Creative Inspire T5400 - oba to zestawy 5.1 i jak za taką cenę grają całkiem przyzwoicie, choć w sumie to jeszcze zależy jak duże będzie pomieszczenie i do czego będziesz je wykorzystywał...

    1. do malego pokoju , Druzil 8/04/04 19:41
      15m2 a zastosowanie jak juz pisalem gry, filmy..

  3. Nie wiem ile obecnie kosztują, ale polecam Creativa 6700 , Janusz 8/04/04 19:20
    Zestaw 6.1 co przy Audigy 2 w pełni się uda wykorzystać. Sam mam taką kombinację i jestem bardzo zadowolony, szczególnie przy filmach.

    Zawsze warto być człowiekiem,
    choć tak łatwo zejść na psy.
    /Autsajder, Dżem/

    1. jest tani jak barszcz , Świstak 8/04/04 20:42
      tańszy od T5400

  4. <.> , Maniak 8/04/04 20:12
    Creative Inspire 5400 :) mocniejsza wersja p580

    Zmień swój podpis na Boardzie

  5. mam , kubazzz 8/04/04 20:52
    Creative 6700 6.1-bardzo dobre i bardzo tanie bo wycofywane [chyba] z produkcji.

    SM-S908

  6. logit Z-640 , el chupa 8/04/04 22:56
    mocniejszy sub, lepsze pasmo przenoszenia i "organoleptycznie" lepiej grają niż creativy w tej samej cenie. ok 430 zł w komputroniku.

    *homo homini lupus est*

  7. Głos na Creative Inspire 6700 , zartie 8/04/04 23:19
    P580 nawet nie ma co z nimi porównywać - to zupełnie inna klasa głośników.
    Lektura obowiązkowa: http://twojepc.pl/...kuly.php?id=x-620_c6700_c7700
    Lektura uzupełniająca: archiwum

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL