Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48

 Dzisiaj przeczytano
 79305 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Idea i rozwiazanie umowy... , Saszkin 8/04/04 22:12
Witam,

Mam taki temacik: Podpisalem 09/05/2002 umowe z Idea na 2 lata. Jutro mamy 09/04/2004 czyli za miesiac mija 2 lata.
Chcialbym zrezygnowac - zapewne obowiazuje miesieczne wypowiedzenie. Czy moge napisac wypowiedzenie w dniu 09/04/2004 i po miesiacu spelnie warunek 2 lat z Idea i jednoczesnie miesieczny okres wypowiedzenia?
Czy musze jak sierota czekac od 09/05/2004 i dopiery wtedy pisac wypowiedzenie?

  1. piszesz wypowiedzenie miesiac przed uplywem , chris_gd 8/04/04 22:17
    i konczysz rowno po 2 latach od podpisania umowy

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  2. ...rozwiązywałem parenaście dni temu umowę... , tramway 8/04/04 23:02
    ...pisz wcześniej...tyle, że oni chcą by to na robić nie tyle przed końcem 2 lat od podpisania umowy, ale miesiąc przed końcem okresu rozliczeniowego, który kończy się po 2 latach od zawarcia umowy....bezprawnie, ale nie chciało mi się walczyć o trzy dni (w moim przypadku)...

  3. no nie bardzo , qwertix 8/04/04 23:03
    musisz zachowac conajmniej 30dniowy okres wypowiedzenia jesli chcesz zakonczyc z ost. dniem trwania umowy promocyjnej i liczy sie tu data rejestracji pisma lub faksu w IDEI a nie data wyslania, natomiast jesli sie nie wyrobisz to umowa bedzie roz. z koncem okresu rozliczen. z tym ze takze nalezy zachowac conajmniej 30dniowy okres wypowiedzenia i w tym okresie musi sie zmiescic przynajmniej jeden okres rozlicz.

    jak cos moze pojsc zle to napewno
    pojdzie

  4. powiem krótko , Fantomas 8/04/04 23:37
    pisz teraz, przy takich umowach (długich) mozna ubiegac sie albo na 2 albo na 3 miesiece wczesniej o rozwiazanie umowy wiec spokojnie mozesz słac faksy od dzisiaj

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

  5. Dziekuje, biore sie za pisanie.. , Saszkin 9/04/04 09:52
    ...okres rozliczeniowy konczy mi sie 15-tego wiec i tak wczesniej tego nie wysle, a 13.04 to wtorek a dzisiaj nie mam jak :)
    Zegnaj IDEO...
    A teraz z innej beczki - w jakiej sieci co wziac tani a drogo sprzedac - nie ukrywam ze nie zalezy mi na telefonie z bajerami dla siebie wiec chce kupic tanio i sprzedac w folii - i uzywac tego co mam teraz telefonu.
    Konkludujac - ktory apracik oplaca sie teraz wziac i z najwiekszym zyskiem sprzedac?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL